bugün

entry'ler (90)

insanın en savunmasız anı

işte o kadını gördüğünüz ona kendini bıraktığınız anda boku yediniz. savunma sistemi çökmüş demektir. sonradan neler yapmışım ben lan diyip o an ki davranışları sorgularsınız. tabi bu süreç yıllar sonra başlar.

esmer kızların çirkin olduğu gerçeği

özellikle türkiye için geçerli durum.

durmak yok sömürülmeye devam

durmak yok hanımlar beyler. görüyorum ki sözlükte sömürülmeyi seven insanlar çoğunlukta. e ne duruyorsunuz durmak yok. sömürülmeye devam. ampüle oylar.

allah hükümetimizden razı olsun

hakkaten beyin falan yok sizde. ben bugün anladım. vergini ver sömürül örtülü ödenek ceplere insin padişahınız bir kaç seneye cumhurbaşkanlığına geçip başkanlık sistemi sayesinde istediği adamı başbakan olarak atayıp yani kuklası olarak atayıp istediğini yapacekken siz hala sizi düşündüğünüzü düşünün. gerçekten hazır padişahım çok yaşasın bu nakiller başlamışken ben kampanya başlatmak istiyorum. bu sözlükteki bazı yazarlar için beyin nakli varsa yarın başbakanlığa bizzat başvuracağım. hiç olmazsa bir yararı dokunur. ayrıca, nakil gerçekleşti hükümet desteğiyle oldu hükümet sayesinde oldu denilirken, nakil yapılan hastalar ölünce, doktorun hatası, hastanenin hatasına geldi yine olaylar. benim beyin yetmezliği çeken ileri geri zekalı arkadaşlarım, bir kürtaj çıktı gidiyor. niye gidiyor? bunu da mı göremediniz yoksa. açılmışken yazayım. uludere'de devlet kendi insanını yanlış istihbarat sonucu öldürdü güzellerim. bunu oy kayıpsız nasıl atlatırız dedi başlarabakan arkadaş ve ortaya bir teori attı. her kürtaj bir cinayettir. haydi... işler döndü gazeteler uludere'yi unuttu kürtajı tartıştık günlerce. uludere kapandı. çokta çocukca yaptı bunu. ben yemedim. çoğu insanda yemedi ama ne yazık ki 35-40 milyon vatandaşcağız anlamadı bile nerden kürtaja gelindiğine. anlamayacakta. sizin yolunuz açık olsun. bana müsade. rastgelsin.

insan insanı siker mi hiç

cinayettir. dinen caiz değildir. ve az önce aldığım habere göre akp yasaklamış.

istisnasız tüm kızların yakışıklı erkek istemesi

böyle kaşlı gözlü döşü kıllı olsun diyen bile var. yanlış önerme. zevk ve renk. tartışılabilitesi yoktur.

deniz gezmiş in ağır bölücü olması

emperyalizm karşıtı, türk ve kürt kardeştir bütün bir olgudur diyen ve bunu savunan bir adam için bunu yazanın beyninde bir adet hücre var mıdır yaşaması için? ya da asalak olarak mı yaşar? tüm merakım bu.

gece sarık cüppe giyip sokakta kemalist korkutmak

sözlük seviyesinin taban yaptığı aşikardır.

yakışıklı olmaktan daha önemli olan şeyler

boy pos yakışıklılık önemlidir tabi ama işlevi de önemlidir meretin.

gecenin tek cümlelik özeti

yeter aldığın gemicikler yeter.

ak partiden başka partiye oy veren insan

sadece sömürülmeyi sindiremeyen her şeyi gören insandır.

ansızın eski sevgiliye duyulan durdurulamaz özlem

model-makyaj hep bu namussuz şarkıdan dolayı benim bu tribim ama hissettiriyor şu dakikalarda o acıyı.

ansızın eski sevgiliye duyulan durdurulamaz özlem

şuanda hissettiğimdir. şarkılar alıp götürmektedir çok başka yere. eski anılar canlanır, kafamın içinde onun aklımda kalan son halleri betimlenir. yıllar geçer, çoğu şey değişir. ama bazı şeyler hiç değişmez.

2 haziran 2012 portekiz türkiye maçı

bir hazırlık maçı açısından pek ölçü olamayacak ama yine de bizim için abdullah avcı için umut verici maçtır.

fazıl say a yavşak demek

kesinlikle hakarettir. başbakanın bir vatandaş olarak düşüncelerini tasmalı köpekler vs. hakaretlerle dile getirebildiği ülke de herkesin her şeyi demesi artık mübahtır. gücün adaleti olduğunu unutmayın siz yine de ama.

sütyen takmayan kız

sarkar be ilerde acısını çeker tabi büyükse. sexy olcam diye sexsiz kalmayasın hanım kızım.

osmanlı devleti nin yaptığı en büyük hata

keşke şehzadelerin sancak beyi olarak çeşitli vilayetlere gönderilmesi son bulmasaymış. çünkü şehzadeler orada kazandığı tecrübeyle taht'a geçecek ve daha bilgili deneyimli olarak padişahlığını sürdürecektir. kaldırılınca direk taht'a çıkmalar başlamış ve tecrübesizlik deneyimsizlik gerilemeye sebebiyet vermiştir bence. ama yine de osmanlı ile gururumu duyarım arkadaş.

29 mayıs 2012 thy grevi

140 thy çalışanı işsiz kalmıştır.

sınava iki hafta kala puanlama sistemi değişti

artık yalnızca bireysel başarı ele alınacakmış. AOBP uygulaması su değişiklikle son buldu. hemde iki hafta kala... artık okulun başarısı önemsiz hale geldi kısaca. hangi okuldan olursan ol farketmez. yani bundan 6 sene önce götünü yırtıp atatürk fen lisesi, kadıköy anadolu lisesi gibi okullara giren ahmet, okulundan gelecek güzel puanla da iyi de çalışarak hedefledği okula girmeyi düşünürken 2 hafta kala bunu yök amca sürpriz diye değiştirdi. helal olsun. durmak yok sevmeye devam.

çamlıca tepesine yapılacak camiye isim önerileri

hacı tayyipoğulları soydum soydum sonra da bunu yaptırdım affedilirim inşallah camii.