bugün

entry'ler (238)

aç kaldım

Aç kaldım sözlük. Saat beş olmuş açık yer yok. Bir de askeri kamp olunca üstümde para da taşımıyorum. Dışarı çıkamıyorum param yok içeride açık yer yok sigara isteyebileceğim birileri dahi yok. Çamların kabuklarını kemireceğim birazdan.

ben bu yazıyı sana yazdım

Ne desem bilemiyorum. Suçum iyi olmak mı seni sevmek mi onu da bilmiyorum ama bırakmıyorum seni. Günahım neydi ki? Başkaları aylık ilişkilerle mutlu olurken ben neden yıllarca süründüm ve hala sürünüyorum? Aramıza girebilecek her şey için gözümü karartabilirim ama artık yoruldum. Yıllardır sürünüyorum, senin tek derdin eski sevgilinken ben en iyi arkadaşımı toprağa veriyordum. Çok şey yaşadım ve artık mutlu olmak istiyorum. Doğru kişisin ama belki de ben haketmiyorumdur. Ya seninle olacak ya da olmayacak.

anın görüntüsü

görsel

Rotbalans ve kahve keyfi yapıyorum.

beyin nakli kolay olsa kimin beynini isteriz

(bkz: Yıldız Tilbe)

50 milyon sana çıksaydı ne yapardın

Dört beş sene öncesinde, daha ortaokulun son yıllarında okurken öğretmenimiz sormuştu aynı soruyu sonra hamdi diye bir çocuk atlayıp internet kafede sınırsız açtırırım demişti. Hala gülerim nedense.

Ben ne mi yaparım? Kendi adamı alır orada takılırım ve ya mafya kurarım bilmiyorum.

küçük kardeşin dayak yemesi

Bir ağabey olarak içinizi acıtan bir durumdur. Daha ilkokul çağındaki bir çocuğu dudağı patlamış ve gözü morarmış halde görmek ile eşdeğerdir.

Kendime söz vermiştim bir daha kavga etmeyeceğim diye ama o çocuğu o halde görmek bile yetti bana. Ulan 12 yaşındaki çocuğu niye döversin? Kardeşimin o halini görünce zaten deliye döndüm akşam akşam gidecektim gitmedim. Hele bir şu gece geçsin onları orada inletmezsem namerdim. Bu da şimdiki yeminim olsun.

5 kuruş ile yapılacaklar

Dilenci vermek suretiyle dilenciyle kavga edebilirsiniz.

3 tl ile yapılacaklar

Çift dürüm çiğköfte alınabilir. Bir buçuk lira daha bulursanız büyük boy ayran ile şov yaparsınız.

spor salonunun ilk günü

Değişik geçirdiğim bir gündür. Spor çantamı sırtımda gidip kayıt oluyorum. Ölçulerim falan alınıyor sonra soyunma odasına giriyorum. Kapıyı tam açıyorum gencin biri anadan doğma soyunma odasının ortasında duruyor ve benden çantasındaki duş jelini istiyor. Çocuğun yarrak kıllarını görmem yetmezmiş gibi bir de kıçını görüyorum tam oluyor. Bir saat boyunca cardio ve mekik yapıp eve dönüyorum. Bu da böyle bir anımdır.

teharet sırasında kapı aralığından süzülen karınca

Üstüme sıç diye ısrar etmektedir. Fakat yapamazsınız, vicdanınız el vermez.

telefondan oynanan en iyi oyun

Şüphesiz Grand Theft Auto serisidir. Efsanedir.

bir erkeği kolaylıkla yumuşatan şeyler

Bir kızın size sarılması ve göğüslerini hissetmenizdir.

hayata dair iç burkan detaylar

Yatağınızda uzun saç teli bulmanız ve onun çoktan sizi terketmiş olması.

fatih portakal

Zamanında Fenasi Kerim tuzağına düşmüş olan adamdır. iyi güldürmüştür.

sözlük yazarlarının itirafları

Sözlük cahil, aptal ve ırkçılarla dolmuş sözlük.

hakkında 300 sayfa yorum yazılmış yazar

Çok okuyup çok yazan ve ya hiç okumayıp çok yazan yazardır.

Benim hakkımda sadece 3 yorum var 300 sayfa nedir?

futbol sevmeyen bir erkeğe erkek denmemesi durumu

300 milyonu aşan ABD nüfusu göz önünde bulundurulduğunda doğruluğu tartışılacak durumdur.

kpss ye girenlerin genelde boş insanlar olması

Cahil söylemidir.

En azından adamlar sınava katılıp bir işe yaramak, kendi ayağının üzerinde durmak istiyor. Boş insanların zaten kpss de işi olmuyor ya baba parası yiyorlar ya da inşaatta çalışıyorlar.

Not: Ygs ve lys üniversite kazanmak için girilen sınavlardır. Bu sınavlara girmezseniz boş insan olmuşsunuzdur.

erkeklerin kadınlara ihtiyacı olmadığı gerçeği

Nasıl soyumuzu devam ettireceğimiz sorusunu akla getiren gerçektir.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

Sabahtan beri eşşek gibi yatıyorum, harcama yok kafam rahat.