bugün

umulur ki kendisi adı gibi değildir. *
(bkz: kabak tadı vermek)
genelkültür ve bilinç gerektiren entry leri olan üçüncü nesil yazar.
(bkz: 17 aylik bebeğe tecavüz)

son 10 entrysi aynı bakınızdan oluşan yazar. sakin olması gereken yazar.
tutarlı, nickiyle uyumlu yazar.*herkes ben mi? alla için hiç kaçmam. neyse gel gelelim söze sabah sabah içimizi kararttığın için teşekkür mü etmeliyim karar veremedim. biz de sinirliyiz , biz de üzgünüz. ama sırf o olayı bakınız vermek için başlık seçmen sana da zarar. *
oku oku bitmeyen entry lerin sahibi, genelkültürü aşmış bir yazar.
severek takip ettiğim, nip-tuck müdavimi yazar.
(bkz: kabak tadi)
tiyatral... yeni gördüm. güzel yazıyor harbi.
dünya tatlısı bir insan...

inandığı şeylere inanmasam da onun inandığı şeylere özeniyorum galiba....
kabak tadi vermemiş yazardır.
genelkültürünün iyi olduğu belli olan,severek okunan yazardır.
sahibine hic benzemeyen nick sahibi bal tadın da guzel insan.
nezaketin tavanını yer edinmiş üçüncü nesil yazar. bursa ikametli hem.
onun bir adı var ama selale degil.
şirin ve misyon sahibi * güzel insan....*
entrylerinde ciddiyet, özen ve dürüstlük göze çarpan, başarılı bir yazar. *
doğum günün kutlu olsun
mutlu ol senelerce
sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene
hiç bekleme belki gelmem, gelemem senelerce..
Annemin benim için kullandığı tabirdir.

Lakin kendisi bana hamile iken bol bol kabak çekirdeği aşermiştir ve en son yaptığı tespite göre kabak tadı vermeye başladığımı düşünmektedir...
doğum günün kutlu olsun yazarı*... sevdikleriyle beraber nice yıllara sağlık, mutluluk ve başarıyla...
beni kör kuyularda merdivensiz bırakmayan yazar.

bazen bir insanı anlatmak için yetmiyor işte bu kahrolasıca kelimeler. bu kanatsız melek kişisi benim için, boğulmak üzereyken denize atılan can simidi; en üzüntülü anlarımda acil çıkış kapısı; yaralarımı görünce, ilk yardım çantasını kapıp gelip 'açılın' diyen acil destek ünitesi... * * * *

"iyi ki doğdun" demenin en kısır kaldığı anlardan biri işte... belki de ne desem, yetmeyecekti zaten... *
çocukluğumda çok duyduğum bir deyimdi "...kabaktadi verdi artık" bu deyim sanırım belli bir yöreye has. türkiye nin pek çok yerine gidip pek çok insan tanımış olmama rağmen bu deyimi duymadım pek. çocukken kendi kendime şöyle düşünürdüm "iyi ama kabak şekerli bir tatlı neden kabaktadı deniyor ki ?" sonradan malum kabağın tatsız tuzsuz beyaz kabak olduğuna hükmettim gerçi pek ço kkabak türü var ama kesin olan şu ki bu kabaktadinin kabak tatlısıyla ilgisi yok. bu arada kabak tatlısını da sevmem bu yüzden sanırım kabaktadı nedir diye düşünürken aklıma hep kabaktatlısı gelmişti...
hoşbuldum diyeyim önce.. eski ve yakın tarih sinema filmleri hakkındaki yorumlarını okuyunca birçok noktada örtüştüğümüzü farkettiğim bu yüzden birlikte sinemacılığa mı soyunsak acaba diye sormak istediğim sıcak yazar..nip tuck da izliyormuş oh oh *
kısa bir özel mesaj diyaloğumuz olsa da, ne kadar nitelikli ve iyi niyetli bir insan olduğunu, seçtiği sözlerden anladığım yazar. sözlüğe yaptığı sessiz sedasız ama olumlu katkı da ayrı bir artı sebebidir. ayrıca; geç de olsa doğumgününü kutlayayım, mutluluk yanında olsun, yolu her zaman ışık olsun.
mutluluğu ile mutlu olduğum, iyi haberine çoook sevindiğim sözlük arkadaşım..
kendine çok iyi bakması gereken tatlı insan, gülücüğün, mutluluğun daim olsun..
sol framenin manevi annesi, allah analı babalı büyütsün yazarı.
güncel Önemli Başlıklar