bugün

mp3 olarak eenie meenie şarkısını dinlediğimde kim bu kız diye merak edip youtube denen siteden klibini izlediğimde aslında erkek olduğunu öğrendiğim şahıs. ismini bilmiyordum tabi kız dediğimde hemen atlamayın justin diye kız ismimi olurmuş diye. hem vardır belki? erkek beklerken kız çocuğu olan babanın eylemi olamaz mı?
bildiğimiz liseli.
(bkz: liseli ergen)
bildiğin velet.
ergen kızların ölüp bittiği, facebook ta bu çocuk için soyadlarını değiştirdikleri, benim kıza benzettiğim şarkıcımsı çocuk.
şimdi bu çocuk kim kardashian'ı mı skiyor diye sorulası.
''justin biber yok dolmalık biber var'' espirisine maruz kalmış andaval birisi sanırım. sandım.
dünya üzerindeki bütün ergenlerin bittiği çocuktur heralde. her klibinde de bir kızı götürüyor maşallah bacak kadar boyuyla.
(bkz: bieber çocuk şarkıları)
http://www.youtube.com/wa...roLH0&feature=popular
(bkz: mis)
sesinde tırt olmayan ama arkası oldukça sağlam olan kanadalı bebe. Usher prodüktörü, luda'yla, sean kingston'la düeti var, daha ne olsun lan. Bi' dolu hayranı var kendi gibi ufacıklardan olma. Hakkında kötü entry gireni eksileyecek kadar gözü kara yazar fanları bile var. Malumunuz 95-96 lılar aramızda.
ah onun müdür yardımcısı olacaktım ki. (bkz: o saçlar kesilecek)
kafa göz girmek istediğim bebemsi.
(bkz: justin biber kilosu 1 tl)
(bkz: dolmalık biber) * *
sesi de büyüdükçe değişecektir,o zaman göreceğiz bakalım.
(bkz: bebelere balon)
(bkz: küçük emrah ibo)
bir sürü gencin saçlarını benzetmeye çalıştığı ameledir. **
yapmayın etmeyin kızlar.. yol yakınken dönün. *
kliplerinde "flört" ettiği tüm kızlar kendisinden uzun. bir an önce serdar ortaç'tan "kısalığı gizlemenin bin bir yolları" dersini almalı.
baby adlı iğrenç şarkısını günün her 10 dakikası mtv'de görmekten gına gelmiştir.
bunu dinleyen insan olamaz.o kadar itici bir tipki saçını başını yolası geliyor insanın.bu arada kafasına atılan şişeye bişi olmamıştır.bidakine damacana istiyoruz.
önce kim kardashian sonra cheryl cole lan acaba hayran olduğum kadınlara karşı özel bir ilgisi mi var diye düşündüğüm lavuk. ayrıca oğlum justin aklın varsa buralara gelme ağzını burnunu kırıcam senin.
sinir olduğum ergen gerisi sefil. neden sinir olduğumu açıklamama gerek yok heralde.
ultra şımarık, cırtlak sesli velet.
(bkz: sbs)
burger king'de en son hitine denk geldiğim ergendir. kafa *iker.
bunu seven bunu da sever (bkz: teletubbies).