bugün

Kanadalı olduğunu her bokuyla belli eden bebe.
(bkz: Kanada)
genç kızlık dönemini yaşayan delüğanlı.
anneme bir fotoğrafını gösterdiğimde :
-ayy bu kıza bu şaç hiç olmamış .demesi ve beni yarmasına sebeb olan şahsiyet .
kim kardashian'la takılan çocuk.
kendisi amerikalıların Zeka seviyesidir.
Kendini bir şey sanan youtube'la ünlü olmuş, hollywood ünlülerinin bile ağzının suyunu akıtan, görünüşü 15, sesi 10 yaşında gösteren kanadalı şarkıcı
"akıllı durmassan ağzına justin bieber sürerim" gibi iğrenç esprilere marus kalan amerikalı pop şarkıcısıdır. ama helal olsundur! bu yaşta bu kadar piyasa yapmak her babayiğidin harcı değildir.
kendinden 10 yas büyük kızları bile etkileyebieln cırtlak sesli sübyan.ama helal olsun addama yinede
bugün bir çok yıldız ismi arkasına alan allah için yine yakışıklı olan genç popçu rockçı hiphopçı rapçi. Daha ergen olduğu için tercihi değişebilir kanımca..
sikim kadar boyu var türlü türlü huyu var.
müthiş fanlara sahip kişi.
http://www.youtube.com/watch?v=bRhzCI6koTo
ismi ergen olmasına rağmen sesinin ergenlikten nasibini almadığı bebe.
goygoycu.com da yerden yere vurulan gereksiz kişi.
eğer birgün olur da yolda karşılaşırsak kafasını kaldırım taşlarına sürtüp kıvılcım çıkartacağım zigot, ferrarinin pedallarına ayakları değiyor mu merak konusu..
Mal kızların yıldız yaptığı ama tipine laf edemeyeceğim * beybi face
#8684459

kim kardashian ın yeni filminde rol alarak adult sektörüne giriş yapması muhtemel kanada lı ses sanatçısı.
çoğu ergen kızın anlayamadığım şekilde aşık olduğu, bebek suratlı olan kanadalı ergen şarkıcı, türkücüdür. net'te sörf yaparken her yerden zırt diye karşıma çıkmaktadır. ya resmi ya ismi ya da videosu. bir kaç videounu izleyeyim de ne ayakmış göreyim dedim. ağzına ağzına vurulası bir konuşma tarzı olan bir velet çıktı karşıma şekil bir a'da olduğu üzere ; http://www.funnyordie.com...ber-takes-over?rel=player

bu da bir nevi kendisine kusulan nefretin sayfasıdır. küfredin rahatlayın!
http://www.facebook.com/p...ustin-beiber/175884654314

ayrıca bu küçük çocuğa da kesinlikle katılıyorum!! ;
(bkz: too old for bieber hair)

(bkz: jay leno)
alın size biber. gugıl abi söyledi. saçını 3 numaraya kestirmiş eğer oysa.
[görsel ]
justin tv nin sahibi *
müzikten anlarım deyip de bu bebeyi dinleyenlerin müzikten hiç mi hiç anlamadıklarına emin olduğum şahıs.16 yasında ve erkek olmasına ragmen henüz ergenliğe girememiş velet.zavallı sey birkaç yıl içinde kıpkırmızı ergenlik sivilceleri,dudağının üstünde tüyler ve iğrenç bir 'ergen çocuk kartlığındaki'sesle bakalım aynı 'yalandan'sükseyi yapabilecek mi..birde verdiği pozlar hep eminemvari,sübyan ne hayat felsefen varki senin öyle pozlar veriyorsun!!sen anca baby baby diye bebe sarkıları yap 0-6 yaş grubu dinler seni.
justin timberlake çakmasıdır. bu ablak suratlıyı ya sevenler müzikten harbi anlıyor ya sevmeyenler hatta dikate bile almayanlar müzikten anlamıyor. ama kanadalı nüfusunun çoğunluğu göz önüne alınınca onlar sıçtığı boka bile hayran oldukları için bu çocuğa çıldırmaları normal.
Popüler kültürün yeni kurbanı
Birileri bunu çıkarıcak paraları kazanıcak sonra harcanıp gidecek
Büyük sanatçılar büyük mücadeleler sonucu çıkar
Justin bieber gelip geçici bir hevestir

(bkz: Çabuk gelen çabuk gider)
babam meslekte 20 yılını doldurdu. memleketim memurunu bilirsiniz. garibim bi gömlek bi süveter bi kumaş pantolonuyla doldurdu bunca yılı. hala nasıl ev sahibimi olacağım, nasıl belimi doğrultacağım, çocuklarımı nasıl okutacağım derdinde.

hayat bu kadar ucuz olmamalı vesselam. bir o adama bakarım, bir 16 yaşındaki çocuğa...derim ki ulan dünya harbi ananı sikiyim be, harbi sikiyim yani.

velhasıl bu sabiye hasetim bundan ötrüdür gardaş. kamyonun altında kalsın kendileri, ölsün o, ölsün. *
amerika'da yapılan anketler sonucunda justin timberlake'ten fazla hayrana sahip olduğu ortaya çıkmıştır. justin timberlake ile kıyaslanma sebebi de zaten onun tarzıni taklit ettiği savıdır.
güncel Önemli Başlıklar