bugün

amerika'lılar geç gelişiyor oğlum tezini bir kez daha doğrulayan çocuk. türkiye'de 16 yaşında sakallı, bıyıklı amca gibi olup lise de dayı takılıyorlar.
türkiye'deki gençlik ile kıyaslarak bu çocuğu görünüm, hal ve hareketler türkiye'nin 11-12 yaş erkek çocuklarına benzer anca.

(bkz: de get bücür)
(bkz: itici bücür)
kim olduğu hakkında başlığa tıklayana kadar bir fikrim yoktu ama msn haber ve bilimum diğer web sitelerinde hakkında sık sık haber yapılıp gözüme sokulmasından sıkıldığım kişi. çocukmuş bir de.
şeftali tüylerini pembe jiletle alan sübyan.
http://www.facebook.com/?...27264807299141&ref=mf
sean kingston ile düeti eenie meenie harika olan ve bu şarkıdan sonra sesinin güzel olduğunu düşündüğüm yeni rnb ci.*
hakkında 'justin bieber zenci olursa noolur? justin karabieber.' şeklinde espri bile var. yahu çok tipsiz kızlar nesine bayılıyolar ya?
kaza geçirdi lan !! beddualar tuttu yeminlen !
shane dawson versiyonu:

http://www.youtube.com/watch?v=Iika41Vin9k&feature=fvhr
Bebeksi ve sempatik hareketlerinden dolayı kısa sürede ünlü olan ve Facebook'ta 8-13 yaş arası kız çocuklarının soyadlarını Bieber olarak değiştirmelerine neden olan Kanadalı genç.
12-14 yaşındaki yeni ergenliğe girmiş kızların yeni sevgilisi olan ve kız mı erkek olduğunu isminden anlayabildiğimiz, güzel dans eden çocuk.
son günlerde asparagas öldü haberleri çıkan 16-17 yaşındaki çok genç sanatçıdır.
biber öldü twitterda da onaylandı........
vay arkadaş ya adam 16 yaşında seks, alkol, uyuşturucu, partiler, şimdide popstarlık.. daha ne olsun oh 16 yaşında ama dünya onun etrafında dönüyor.

edit=imla
Çok itici bir velet.Küçük kızlar hasta oluyor...
kardeşimin aşık olduğu 16 yaşındaki şarkıcı. yeni justin timberlake. bu format çok tutuyor o yüzden önümüzdeki yıllarda daha adını çok duyacağız gibi görünüyor.
geçenlerde ağır bir kaza geçirmiş çoğu kişi öldü falan diyordu ama ne kadar doğrudur bilemem, takip etmediğim bir kişilik.
çağ çoluk milletini şarkıcılık, ünlü olma falan filan muhabbetlerine özendirme amaçlı kıçına vurulup sahnenin ortasına atılmış insan yavrusu. Aman dünya gençliğinin kültürü, geleneği bolzulsun, yozlaşalım falan da bu piç'i ortaya çıkaran zihniyet de kıçına kına yaksın.
veled-i zinaların sevdiği veled-i zina.
facebookta fotoğrafını paylaşıp altına da 'aşkııaaamm' 'seni seviyouuurururmmm' gibi yorumlar yazılan ergen ufaklık.
ergen kızlarımızın yeni abdden ithal platonik aşkı.
nuber one tv de gördüğüm ve noluyoz lan dediğim insan. çocuğu çıkarmışlar la bildiğin. bu amerikan halkı salaklıklarını diğer ülkelere de yayıyor. abdnin iyi yerlerrini alacağımıza en boktan yerlerini alıyoruz. sonuçta bu hale geldik işte. o değil de bu çocuğun sesi daha kalınlaşmamışsa kalınlaştığı zaman boku yiyecektir.
(bkz: küçük ibo)
an itibariyle inci sözlük tarafından facebook sayfası saldırıya uğramıştır..
(bkz: inci sözlük justin bieber ziyareti)
justin sen daha imza dağıt, sayfan göt oldu beybi.
funnyordie'daki videoyla göt edilmiş beybidir..
http://www.funnyordie.com...y-date-with-justin-bieber