bugün

entry'ler (568)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

zuhal olcay - oyuncu.

barış arduç

nerden çıktı bu adam birden yakışıklılık ikonu oldu başımıza. bu ülke kıvanç tatlıtuğ'ları burak özçivitleri unuttu mu da bu adama ölünüyor bu kadar. çok soğuk bir imaj çizmekte gerçek hayatta. geçen senenin balon erkeği kerem bürsin en azından talk show'larda içten ve sıcaktı. bu bildiğin kalas.

bütün erkekler aynı şeyi ister

"centilmen erkek, sabırlı kurttur."

tüm şarkıları güzel olan albümler

yazıldı mı bilmem ama nazan öncel - göç yazılmamışsa deşerim ortalığı.

murat boz

balık burcuymuş, burcumdan soğudum. bu aşık olunca bayağı loser'a bağlıyodur, siz bakmayın ukala görünüşüne.

akşam üzeri uyanmak

bunun öğlen uyuyup akşam üzeri uyanması sisteme mavi ekranın verdirtir.

fakirliği en iyi anlatan cümle

param yok.

koç burcu erkeği

hayatta ve sekste dominanttır. hayvani seks yapan bir burçtur. tecavüz fantazisi olanı çoktur. libidoları yüksektir. flört etmeyi sever ama karşı tarafı kovalamak, avlamak ister. sizi ele geçirdikten sonra çoğu sizden çabuk sıkılır ve bırakır. hoşlandığı kişinin esprilerine gülmesini ister bundan çok hoşlanır çünkü koç erkeği kendisinin eğlenceli ve espritüel bir insan olduğunu düşünür öyledirler de. bir ortamda kendini belli eden bir erkektir. dağa tırmanma, doğa serüvenlerine çıkma bu burcun hoşuna giden şeylerdir çünkü ha bire evde oturmak koç erkeğini boğar. dürüst insanlardır. kendilerine güçlü bir güvenleri vardır ve bu onu seksi yapan özelliklerinden biridir. en tipsiz koç erkeği bile pısırık değildir, imkansız diye bir şey tanımaz. aşırı maskülen erkekler değillerdir olmak için de kasmazlar zaten. sevimli insanlardır ama duygusal değillerdir, ne duygusal film ne duygusal müzik severler. ailesine düşkündür. koç erkeği romantik değildir, sevişmekten daha çok si.işir. hızlı yaşar. koç erkeği ben merkezci bir yapıya sahiptir ve bu özelliği yüzünden bencil olabilir, sizin için kendinden çok şey feda etmez.

gay

kaç aydır entry girmiyorum hala daha hiç değişmemiş. hee hastalık hastalık böyle devam et abim sen. tedavisi de yatmadan tok karna "eşcinsellik yok etme hapı" her eczanede bulunur. ucuz da bu "hastalık" hemen geçsin diye. hoşgörü de bilmeyin siz şefkat de. elinize çok şey geççek bekle bak.

falafel

mcdonalds'ta burger king'te içine ne konulduğu hatta hangi hayvanın olduğu bilinmeyen yağ deposu etleri yiyeceğime bu doğal lezzeti yerim daha iyi hem bence çok daha lezzetli, müdavimi oldum cevahir'deki upper west side çalışanları beni ne zaman tanıyacak diye bakıyorum her geldiğimde.

jennifer lawrence

kız olağanüstü oynuyor filmde bi' susun bea, izlemeyenler de izlesinler ya da onun olduğu sahneler var youtube'da oradan anlıyorsunuz zaten ne kadar kaliteli bir oyunculuk sergilediğini. tam anlamıyla bir oyuncu, güzel diye verdiler tarzı yorumları anlamıyorum bu ne tür bir saçmalıktır allah aşkına?! her şey niye batıyor oscarlarda bu insanlara anlamıyorum! o zaman yakışıklı diye de best actor'ı bradley cooper'a verselerdi. naomi watts hayranıyım ama hiç çekinmeden söylüyorum ki jennifer lawrence naomi watts'ı fena solladı (iki filmi de izledim).

2013 oscar ödül töreni

büyük bir all about eve hayranı olarak celeste holm'ün öldüğünü burdan öğrendim, o filmdeki oyunculuğuyla hep dikkatimi çekmişti kendisi.

2013 oscar ödül töreni

simultane dublajın ilk patlağı: emmanuelle riva 18 yaşına girdi. ahahahaha iyiydi! :D *

mc donalds vs burger king

bambi cafe bile vejetaryen dürüm yaparken, mcdonalds'ta vejetaryenliğin v'si yok, e tabi ki burger king, bean burger çok güzel lan deneyin, yeniliklere açık olun, of canım çekti şimdi gecenin bu saatinde.

sürekli futbol muhabbeti yapan mal insan

o kadar sıkıcı insanlardır ki bi adam var facebook'ta adamın başka muhabbeti yok ya. bu nasıl bir yaşam tarzıdır böyle anlamadım gitti.

cem yılmaz ın komik olmadığı gerçeği

bana komik gelmiyor, gerisi hikaye.

edit: eksilere bakılırsa galiba yazarlar ne demek istediğimi anlamadılar. ben sevmiyorum, burada saatlerce komik/komik değil tartışması yapamayacağım yani öznel bir konu hakkında. artistlik yapmıyorum yani efenim.

30 yaşına gelip hala evlenmeyen kız

(bkz: size ne lan !)

nejat işler

zaten doğasında olan seksiliğini yeni eti brownie reklamında yapmacıklaştırmış, abartmış, kendisini benden soğutmuştur. parmağı dudağa götürmeler falan, brad pitt bunları 90'larda yapıyordu nejat. dövesim geldi valla, sırıtıp kendinden geçmeler falan kadın kek yiyor lan şunun şurasında. bak mehmet günsür'e adam işini biliyor.

yazarların en çok sevdiği avrupa şehri

stockholm'dür ardından malmö gelir ya da tam tersidir. isveç aşığıyım o ülkenin o esaleti, her şeyde en iyi olması, kavgaya mavgaya karışmaması beni çekiyor. şimdi uçak kalkıyor deseler bu iki şehre, bavulsuz giderim.

bahçeşehir üniversitesi

iletişim fakültesi, karaköy'e taşınacak olan okuldur.