bugün

ing. sakaci.
yeni aldığınız (bkz: iskambil destesi) içinden 4 adet çıkan kağıt
packaged heaven ın güzel bir şarkısı.
* (bkz: jokerr)
kim 500 bin ytl ister adlı yarışmada bilinemeyen soruda istenen yardımlardır.

+Seyirciye Sormak istiyorum joker hakkı
+Telefonla sormak istiyorum joker hakkı
+yarı yarıya joker hakkı.

Şahan Versiyonu:-Bi coker versene.
bir anima şarkısı;

oyunların kuralını bozan hep benim
gırgırı şamatayı seven hep benim
bilin bakalım ben kimim?

hem senin hem onun yerine geçerim
ama kendim olamam hiç, olamam hiç kendim
bilin bakalım ben kimim?
kim? kim?

bulmak istiyorsan beni, önce bir gör kendini
içindeki o haylazın sesi

şşşt hadi şunu yapsana diyen benim
kafandaki sorulara cevap verenim
bilin bakalım ben kimim?
ben aslında hep senim
aslında ben hep senim!
eti markalı, içi nuga dolgulu bir çikolata.
Superman'in lex luthor'u, yoda'nın palpatine'i, spider-man'in green goblin'i pozisyonundaki karakter. 1988 yapımı filmde tim burton adam west'in batman'i oynadığı seride ölen alan napier'ı anmak amacıyla orjinalinde olmamasına karşın jack napier adını koyuyor. Joker normal halinde batman'le olan kapışmasında asit kazanına düştükten sonra yüzü freddy krueger misali deforme olmuştur. Ve devamlı gülen biri haline gelmiştir. Bu tip vakalara halk dilinde gülcek ne varsa söyle bizde gülelim veya bana gülceğine kıçına gül benzeri tabirler kullanılır. Joker karakteri ne yapacağı belli olmayan sürekli süren tebessümümün arkasında büyük bir psikopat bulunan bir karakter....
mirkelamın enfes şarkısı, joker.
batman' ın azılı düşmanı.
(bkz: joker hakkı)
batman oğlumuzun düşmanı olan, kimyasal dolu kazana düşünce suratında aptal bir sırıtma ifadesi oluşan, tim burton tarafından çekilen batman filminde jack nicholson'ın canlandırdığı karakter.
beyazperde de ilk olarak jack nicholson ile ete kemiğe burunmus simdilerde ise yerini heath ledger e bırakmıştır..
animanın rock'n roll ve punk etkileşimli enfes bir şarkısı. çok güzel ulan sözlerini de birisi yazsın da tam olsun yormasın beni.
sen hiç ay ışığında şeytanla raks ettinmi repliğiyle batmanı dumur eden kült karakter.
bi aralar ankara sakarya caddesinde yolcu diye bi yerde çıkan kaliteli müzik grubudur kendileri. son zamanlarda naparlar nerde çalarlar haber alınamamaktadır.
the dark knight filminde kendisini heath ledger ın canlandırdığı karizma abidesi kotu adam.
görünen o ki, heath ledger le yeniden anlam bulacak olan karakter...
(bkz: jolly joker)
öldürmeyen şeyin güçlendireceğine değil, tuhaflaştıracağına inanan realist karakter..
the dark knight ile tyler durden, v gibi unutulmaz kaos savunucusuna bürünmüş asil karakter.
--spoiler--
why so serios son?
u remind me my father. i hate my father.
--spoiler--
Anima 'nın ilk klibinin şarkısı.
heath ledger'a , jack nicholson 'dan daha çok yakı$mı$ karakter. daha da ileriye giderek, çizgi filmleride dahil bütün batman serileri arasındaki hiçbir görüntü bu kadar güzel olmamı$tır. gerçi zamana göre hepsininde ayrı bir güzelliği vardır. tek bildiğim bundan iyisi ol(a)mayacağıdır!
sofi nin dunyası isimli kitabın yazarı jostein gaarder in iskambil kağıtlarının esrarı isimli kitabındaki kahraman. okuyan herkes kendisini joker olarak görür. ama joker bitanedir tektir.
Jack nicholsun un jokeri soytarıdır.Healt ledjer in jokeri su katılmamış psikopat

Jack nicholsun un jokerinin elbisesinin içinde türlü ölüm zımbırtıları vardır.healt ledger sadece bıçak.

Jack nicholsun un jokeri batmani * kıskanır.healt ledger in jokerinin herkes kıskanır.

Jack nicholsun un jokeri kadın budalasıdır.healt ledger in jokerine ise kadınlar sadece maşadır.

Jack nicholsun un jokeri katliam için gudik bir gaz kullanır.healt ledger in jokeri bomba ve kibrit.

Jack nicholsun un jokerinin kimlik kartı,sosyal güvenlik numarası vardır.healt ledger in jokerinin kimliğini adresini kimse bilmez.nirvanadır o

Jack nicholsun un jokeri ölüme korkarak gider.healt ledger ise manyakca bir gülüşle.