bugün

hasta bu hasta erken uyumayı bi türlü beceremeyen, kafasında kırk tilkinin döndüğü, tilkilerin kuyrukları dolanmış olmalı ki başı ağrıyan bi yazar
tilki kuyruğu çözme konusunda kendisine yardım teklif edilecek bir yazardır.
sözlükte böyle insanların sayılarının artmasını dilerken, kaybetmiş olduğumuz bir bilim adamıdır. işin vahim tarafıysa ayrılma nedenidir.
rastgele butonundan şans eseri bulduğum ve sonumun benzemesinden korktuğum eski yazar.
2 eylul 2006 cocuk esirgeme kurumu bahcelievler cocuk yuvasini ziyaret ediyoruz zirvesi sayesinde tanışma fırsatı bulduğum, hoşsohbet, keyifli, aynı zamanda minikler için birşeyler yapmak için uğraşan, emek veren, yüreği şefkat dolu yazarımız. minik dudaklardan usulca dökülen anne sıfatı ona çok yakıştı.
ben de niye tanımıyorum diyordum. meğer sözlükten ayrılmış ama, güzel şeylerin yapıldığını, güzel insanların varolduğunu öğrendikten sonra, bu kararının yanlış olduğunu anlayacak yazar...
2 eylul 2006 cocuk esirgeme kurumu bahcelievler cocuk yuvasini ziyaret ediyoruz zirvesinde tanıştığım iyi yürekli fedakar *,iyi yüreğinin ışığı yüzüne yansımış yazarımız. *
uzun zamandır kayıp olan yazılarını takip ettiğim yazar. gelse de yazsa, söz kimse okumasa bile ben okuyacağım. severim.
benim yüzümden sözlüğe veda etmiş yazarlardan bir tanesiydi.
geri mi döndü ne?
3 yıldır yazmayan yazar. öldü mü kaldı mı bilinmez.
jokeerr versiyonu sözlüğümüze giriş yapmıştır.
1. Nesil yazar. En son 2008 de entry girmiş. Muhtemelen şu sıralar torunlarıyla vakit geçirip aldıği emekliliğiyle onlara oyuncak falan alıyordur.ewed
hırlayan joker.