bugün

brokeback mountain in aptal ve duygusal aşığı *..ama bizim için onemli olan christopher nolan ın yonettiği 2008 de gosterime girecek 6. batman filmi olan the dark knight da joker rolunu ustlenmesidir..
Oscar adayı Brokeback Mountain filminde bir gayi canlandıran yeni ilah. Klişe yakışıklık anlayışına uymayan tapılası bir yüzü, cok karakteristik mimikleri olan geleceğin hollywood yıldızı.
aman allahım, ölmüş mü? şeklinde ani bir şok yaşadığım ryan gosling'le birlikte geleceğin oyuncuları olarak düşündüğüm joker..
altin vurus yüzünden hayatini kaybetmis, 1979 dogumlu yetenekli aktör.
22 ocak 2008 tarihinde yani bugün değil dün ölmüş olan yetenekli, yıldızı daha yeni parlayan oyuncu. *

--spoiler--
Actor Heath Ledger was found dead Tuesday of a possible drug overdose in a Lower Manhattan apartment, the New York Police Department said.
--spoiler-- *

saat 3.30 civarı öldüğü tahmin ediliyormuş. yatagında yanında ilaç kutularıyla bulunmuş.

edit. tamam lan eksici ipne. itiraf ediyom ben öldürdüm adamı. damardan verdik mary kate ile uyuşturucuyu.
candy'yi izledim. dalga geçti sanki, batman serisiyle özellikle, joker le bitirdi. why so serious? demiştir belki, canı sıkılmış da olabilir. şaka mı lan?
ten things i hate about you dan bu yana, gary oldman misali sinsice kendinin hastası yaptığı bu kidd i şekilden şekile sokmuş insandır. sanki 27 de ölmek istemiş de, the dark knight a kıyamamış.
Ne kadar tanımasak veya sevmesek de filmlerini izlediğimiz için bir yakınlık hissediyor insan. Aslında yakınlık da değil ama, böyle ölümlerde üzülmemek elde değil. Kişi ne ederse kendine edermiş, ne diyelim.

şu an kafamdaki tek düşünce, umarım joker rolünün altından kalkabilmiştir.
daha trailer olayindan asmis bir joker portresi cizdigini gosteren, olu bulundugunu daha az once "ntvmsnbc" de okuyunca sasirdigim, olmus oyuncu. the dark knight i oksuz birakmistir.
ölümüyle the dark knight'a hasılat rekorları kırdıracak kişidir. * *
10 things i hate about you ile tanıyıp aşık olduğum, casanova ile gönlümde taht kuran, brokeback mountain filminde bu adam gayken bile çekici diye düşündüğüm, yetenekli, önünde daha yapılacak çok iş olan bir adamdı. insan bir daha o güzel burnu ve gülüşü yeni yapımlarda izleyemeyeceğine mi üzülsün, 2 yaşında bir çocuk babasız kaldı diye mi üzülsün yoksa 28 yaşında bir insan buralardan göçtü diye mi üzülsün bilemiyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.