1. 1.
  Zamanında MTV'ye özel hayatını yayınlatarak(newlyweds)bütün gün görebildiğimiz sarışın hatun.Kardeşi Ashlee Simpson'ın çok daha güzel sesi vardır.
  -1 ... italiano
 2. 2.
  homer ın g.meşru çocuğudur...
  3 -1 ... karga
 3. 3.
  kocası nick lacheyden yeni boşanmış olmasına rağmen boş durmamış, gelecekteki kocam olan jude law 'u elimden kaparak beni dünyanın ilk evlenmeden dul kalan insanı yapmış biaatch!!
  6 -1 ... charmofsmyrna
 4. 4.
  texaslı olan jessica eyaletindeki bütün sarışınları temsilen show dünyasında bulunan ilginç amerikalılardandır kocasıyla kendisini tüm dünyaya mundar ettiren newlyweds programı da ayrı bir komedidir
  ... mustafa
 5. 5.
  britney spears klonu.*
  2 -2 ... gregor incegor
 6. 6.
  the dukes of hazzard'da oynamıştır. film boyunca tek yaptığı kardeşlerine bilgi verebilmek için elin adamlarıyla fingirdeşmektir *. bir de these boots are made for walking adlı şarkısı * sayesinde dinleyicilerini muhteşem sesi * ile buluşturmuştur.
  1 ... noodle
 7. 7.
  kliplerinde cömertçe sergilediği göğüsleri silikon olan zat.yüzündede bikaç küçük düzeltme vardır.
  ... cilgin orman meyvesi
 8. 8.
  devamlı olarak "memelerim görünüyor mu?" modunda gezen hatun. sıkıldık yeter artık.
  (bkz: mütemadiyen memesini gösteren kadınlar)
  (bkz: jessica simpson memesi kusmak)
  2 ... blasphemy
 9. 9.
  bir dönem britney spears la aynı dönemlerde meşhur olduğu için * onunla kıyaslanan, ancak britney'in havasına hiç bir zaman ulaşamayacak, güzel ama sadece güzel hatun.
  1 ... beyazyelkenli
 10. 10.
  günlüğünden ve özel fotoğraflarından oluşacak look up to the sky isimli bir kitap çıkarma hazırlığında olan, abd, texas doğumlu hatun kişi.
  ... beyazyelkenli