entry'ler (70)

safir t14

yarı otomatik farklı bir tasarıma sahip av tüfeği. 250 metreye isabetli atış yapılabilen 10+1 kapasiteli bir model.

yazarlar 80 yaşında olsa açılacak başlıklar

(bkz: yatakta yarın sabaha uyanıp uyanamama gerginliği)

artikülasyon

hecelemek anlamı taşır.

otobüste zor açılan camı açan erkek

erkekse özgüveni övülesidir. şayet bir kız açılamayan camı açamazsa "olmadı yaaaaa" deyip oturabilir peki ya erkek o ne yapacak en fazla "bu bozuk heralde ya" der ki buna kimse inanmaz.
Ayrıca bir de "açılamayan camın olduğu yerden uzaklaşmak isteyen erkek" şeklinde başlık açılmalıdır.

sevgilinin artık seni anlamaması

senin içinde bulunduğun durum ne olursa olsun senden hep aynı ilgiyi isteyen sevgili için düşündüğün şeydir.
yoruldum artık sözlük.

sigara ile orospu arasındaki farklar

sigara tek kullanımdır.

jessica simpson

kim ne derse desin öyle veya böyle ben sana bitiyorum.

diyet yapan kadın

aynı zamanda ertesi gün diyetini bozacak kadındır.

fatih terim in saçma sapan düşmeli yayın kazası

gülmekten gözümden yaş getiren video.

kaşığı olmadığı için çayı çatalla karıştıran insan

bu adam benim dedem hatta kaşığı olmadığı için değil o olsada çatalla karıştırır.
(bkz: eskiler işte)

sınav notu rekabeti diye kazık atan arkadaş

içinde hep ben daha yüksek not almalıyım gibi abuk bir düşünceye sahip olan ve bunun için her türlü pisliği yapan arkadaştır.
bizzat bu kazığı geçtiğimiz günlerde yedim. ders çıkışı birlikte hocanın yanına nota itiraz için gittik. hoca şu gün şu saatte gelin dedi ve benim o gün işim çıktı arkadaşa dedim sen benim ismimi de yazdır. tamam dedi bana ben hocanın dediği saatten yarım saat sonra 2 mesaj attım cevap atmadı sonra gece aradım açmadı yatarken mesaj attım yine açmadı ertesi gün kendisi beni arayıp ben senin ismini vermeyi unuttum dedi. daha ne diyebilirim sözlük bu adamın bana not için attığı 2. kazık ama bu kez af yok sözlük.

en çok para harcanan şeyler

zevklerimiz.

hiçbir sebep yokken terk eden sevgili

işini görmüş sevgilidir. hevesini almış sevgilide olabilir.

boku çıkan meslekler

tuvalet temizlikçiliği,gün içinde onlarca bok çıkıyordur.

tbmm de kadın vekillerin kavgası

Bayan vekillerin düşünce farklılığından dolayı mecliste kavga etmesidir.

Erkeklerde birçok kez şahit olmuştuk fakat kadın vekillerin ilk kez darp edici şekilde kavga ettiğine şahit olduk.

türkiye nin hırvatistan ı 4 0 yenmesi

takımın başında hiddink değilde fatih terim olsaydı olabilir neden olmasın derdim.

cami duvarına where is your god yazmak

(bkz: eceli gelen köpek cami duvarına işermiş)

milli futbolcu ıslıklayan zihniyet

futbolcunun sırtındaki ay yıldızlı formayı göremeyip altında takım forması gören cahil, ezik ve hiçbir milli bilince sahip olmayan zihniyet.

11 kasım 2011 izmit te deniz otobüsü kaçırılması

5 kişilik pkk grubunun kaçırdığı ve imralıya gittiği iddia edilen deniz otobüsü.
edit: hgp diye bir örgüt kaçırmış kaptanın dediğine göre gemide silahlılar ve patlayıcı varmış.

kızlara verilen ayarlar

kız yolludur bu herkesçe bilinir o sıralar yavşadığı bi çocuk vardır bi gün ders çıkışı ünüversitede
+ ay ay dur gitme bekle beni bende geliyorum
- hayırdır?
+ bende geliyorum bekle
- nereye?
+ görükleye işte birlikte gidelim.
- niye benim sırtımdamı gitcen
+ neyse yakşamlar
- sanada canım