1. 1.
  fransız teknık adam. gencleri on plana cıkarmakla unludur m.unt.daki saha'yı kesfeden adam.fransız mılli formasını şans eseri ilk onbirdeki ortasaha oyuncusu sakatlanınca genç yasta almıs, ve bir daha bırakmamıstır. .patric vieira nın daha dayanıksız ama zeki halide denebilir futbolculugu zamanındakı haline.
  2 ... rapter
 2. 2.
  84 avrupa şampiyonasında fransa ya platini ile beraber en büyük katkıyı yapmış bir dönem fulham ı da çalıştırmış şimdi beşiktaş ın başında olan onu ne zaman görsek ağzında bir kürdan olan * fransız teknik direktör.
  ... hipernova
 3. 3.
  (bkz: tigana)
  -1 ... city walk
 4. 4.
  (bkz: kürdan)
  -1 ... laedri
 5. 5.
  platinin sakatlanması ile fransa milli takımında oynamaya başlayan ve çok iyi oynadığı için platiniyi eski yerine değilde başka bir yere geçirten oyuncu,beşiktaş jimnastik klübü'nün futbol takımı teknik direktörüdür,aslen mali doğumludur.
  2 ... amadeus
 6. 6.
  nicolas anelka ve thiery henry'yi keşfeden adamdır.
  2 ... gerko
 7. 7.
  ali şenin 1994 yılında valencia havaalanında görüşüp bana şampiyonluk garantisi ver dedikten sonra hayatta hiçbir şeyin garantisi yoktur cevabını alıp ona yerine ona bu garantiyi veren carlos alberto parreirayı getirdiği hocadır
  1 ... city walk
 8. 8.
  david trezeguet'i de keşfetmiş,gençlere çok önem veren teknik adam.
  1 ... blacksoul
 9. 9.
  fulham ı rekor puanla* premier league e çıkarmak dışında gözle görülür pek başarısı yoktur.bazı fransa takımlarında üst sıraları yakalamışsa da kendisi ayrıldıktan sonra olympigue lyonnais peşpeşe şampiyonluklar yaşamıştır.fulham la ise premier league de çok iyi sonuçlar almasa da lige renk getiren bir takım yaratmış,transferler üzerinden para kazandığı suçlaması üzerine istifa ettirilmiştir.hakkındaki suçlamalar ve davalar çok karışık olmakla beraber beşiktaş ın kendisinden mucize beklememesi gerekmekte...
  ... disco inferno
 10. 10.
  maç süresince yedek kulübesinde ağzından kürdanını düşürmeyen teknik adam
  1 -1 ... nomercy_