bugün

(bkz: üçüncü nesil yazar)
(bkz: survivor delgado)
nickini görünce monitore sarılasımı getiren yazar. kartalım benim.
(bkz: matias emilio delgado)
(bkz: cesar delgado)
beşiktaşlı yazar. tebrik ediyoruz kendisini.
ispanyolca'da zayıf anlamına gelmektedir.
6 kasım liverpool beşiktaş maçı başlığını açan ama açtığına açacığına pişman olan yazar.
an itibariyle euro 2008de oynanacak tüm maçların başlığını şimdiden eklemeyi kafasına koymuş yazar. bir yerden fikstür buldu heralde.*
aramızda olmasından mutlu olduğum, beşiktaşlı yazar.
(bkz: feneri delgado)
gunslinger girl anime serisinin ost'sinde yer alan birçok parçaya imza atmış müzik grubu. söz konusu ost albümünden woke from dreaming adlı parçaları candır, canandır.
beşiktaş'lı olması oyuna 1-0 önde başlamasına vesile olan yazar. destekçisiyiz. *
neredeyse euro 2008'de oynananacak tüm grup maçlarının başlıklarını açmış yazar. insan azıcık bize de bırakır. gerçi ben o dönemde sözlükte olsam kimseye bırakmazdım. *

ayrıca;

(bkz: özel mesaja cevap vermeyen yazar)
(bkz: eduardo delgado)
fc okuztopu takımının başkanı. sahip olduğu beşiktaş sevgisi kalemine yansımış. takımımızın ruhunu ve sahip olduğu klüp sevgisini amblemimize taşımıştır. kendisine teşekkür ve selamlarımızı sunuyoruz.
(bkz: duygusala bağlamak)
(bkz: maricruz delgado)
(bkz: prison break)
(bkz: #4539964)
(bkz: rakibim iyi ki varsın)
*
mehmet topuz transferinde hayli samimi olduğumuz ancak olay neticeye kavuştuktan sonra kendisinden bir daha haber alamadığımız yazardır. *
(#6162428) gediğine oturttugu taş sonrası çıkan"cukk" sesinin adalardan duyulmasını saglayan yazardır.
(#6169510)
bakınız 50 karakterden uzun olduğu için başındaki parantezi silen yazardır. 6.nesilden yazarlık dersi alacak hali yoktur ayrıca.
genellikle futbol ile ilgili entryler girip başkalarının inancına ya da inançsızlığına saldırmadığı için adı duyulmayan yazardır. bundan mutludur özellikle gerçek hayatta üzerine toplayamadığı ilgiyi burada insanların değerlerine saldırıp toplamaya çalışanları gördükçe daha da mutlu olur. çok güzel tanım da yapar ayrıca ama bunu başlık sınırından bihaber insanların anlaması beklenemez di mi ?
isp. zayıf.
el salvador'un san salvador departmanında bir yerleşim birimi (municipio).

eyaletin ve ülkenin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: san salvador/#8793075)
(bkz: el salvador/#8770177)

(ocavi)
(travelingluck)