bugün

saçmalama rekoru kıran dizi. 2 saatlik filmden dizi çıkarmaya kalkarsan böyle olur. evet.
ne bir bölüm ne de fragmanını izledim, hatta sözlükte veya sosyal medyada olay nedir diye okuyup araştırmadım. sadece geçen berberdeyken televizyonda bu dizi vardı, yarım saat kadar dinledim, yanılıyorsam düzeltin ama anladığım kadarıyla the departed filmindeki olaydan esinlenerek bu dizi kurgulanmış. tamamını izlemediğim için bok atmıcam ama işler güçler ve behzattan sonra bu diziler tırı vırı.
3 kere denk geldim sarmadı beni.
dün akşamki bölüm itibariyle ekibine uğur yücel de dahil olan dizi. yalnız bu bölümde tuba ünsal'ın oynadığı handan karakterini iyice gömmüşler. kız hesapta kebapçı celal'e ayar verebilecek bir konumda, ama paso ergen kız triplerinde takılarak nasıl götürüyor öyle bir mevkiyi anlamak mümkün değil.
Bu diziyi fazla abartıyorlar. hiç merak uyandırıcı değil.
mukemmel baslayip boka saran bekleneni veremeyen dizi , surekli tekrara dusuyor.
Diziyi 25. Bölümden itibaren izlemeye başlayacak olan birisi neyi kaçırmış olabilir ilk ile son bölüm arasında sevgili yazar kardeşlerim. Hiç bir ilerleme yok. Var mı?
ilk bölümü ile 25. bölümü arasında fark olmayan dizi.
Bence artık mert ve sarp birbirlerinin içerde olduğunu bilmeli. Böylece ikisi de sırlarını saklamak zorunda kalacak. Daha heyecanlı olur.
özellikle (bkz: uğur Yücel)in diziye gelmesiyle yeni bir boyuta gelen dizi....
Uğur yücel in dandik oyunculuğuna, yapay mimiklerine maruz kaldım. Yalnız alyanak abiyi severim, matrak adam. Evet.
letgo reklamıyla şıçmış dizidir.
kaç pazartesi daha bu başlığı görücez lütfen söyleyin arkadaşlar.
Geçen her hafta vasatlasma yolunda sağlam adımlarını gözümüze sokan dizi.
Başlarda ne kadar iyiydi. Ters köşeleri ile mutluyduk.
birkaç bölümdür izlemiyordum. şimdi açtım yine aynı mevzular, yakalandı yakalanmadı, kebapçı son anda yırtar.
ilk 10 bölümü ile beni oldukça etkileyen daha sonrasında kendini kaybeden dizi olmuştur. Türkiye'de bu tür ali cengi oyunu olan dizi sektörü (bkz: ezel)ile bir sınıf atladı ve içerde dizisi o sınıfa girecek bir diziydi. Ancak senaryo ekibi ciddi çuvallamış durumda.
Her bölüm gelişen olaylar içinden çıkılamaz bir senaryo ardından son 10 dakika yapıştır flashback'i olsun bitsin.
Olmuyor işte, flashback in bir olayı var az kullanırsın kullandıkça merak uyandırırsın, merak uyandırdıkça insanları diziye adapte edersin, her bölüm her çıkmazı flashback ile çözmek tekrar oluyor ve bunu kaç bölümdür yapıyorlar, artık seyircide merak uyanmıyor artık nede olsa önceden bir ayar yapmıştır diye düşünülerek seyirci şaşırmıyor.
Özetle kimse dizinin uzunluğunu bahane etmesin, Ezel de uzun süreli bir diziydi ama bir gidişat vardı ve flashbackler 3 - 5 saat değil 20 yıl öncesine dayanan flashbacklerdi.
--spoiler--
ilk bölümden meleki siktirten senaristlerin mertle meleke daha sonra kardeşim ayağı çektikleri dizidir;

bölümden malum sahne;
cb: çocuklar bundan sonra görüşemeyeceksiniz biliyorsunuz değil mi?
ml: evet
mr: evet
akabinde sabah olur melek yüz üstü yatmaktadır çırılçıplaktır mert üstünü giyer silahını milahını takar çıkar, arka fonda erkin babadan tek başına çalmaktadır, gider bu dalyarrak emniyete sonra işte.
peşine olması gereken asıl sahne
ym: nerdeydin mert
mr:içerdeydim müdürüm
ym:ne diyorsun sen mert ?
mr: müdürüm yalan mı söyleyim içerdeydim işte.
ym: mert mert merttttt
mr:müdürüm kebabçıyı bitirmek üzereyim içine taaaa içine girdim onun
ym:aferin evlat

--spoiler--
Uzun süredir izlemeyenler için kısa özeti yapılsa çok makbule geçecek dizi.

Ben en son canım gurban diye gezen abinin wolverine gibi kebap şişleri ile saldırısını hatırlıyorum.
letgo reklamını ürün yerleştirme olarak koyacağız diye koskoca mafyaları 400 ₺ ye muhtaç ettiniz amk.
http://alkislarlayasiyoru...8185/icerde-letgo-reklami
sıkı izleyicisi değilim, bu arada bu bölüm teknolojiye kafa attı resmen. pazarlık yapacağı adama görüntüleri sildin mi diyor? lan mağarada mı yaşıyoz biri ona söylesin teknoloji devrindeyiz amk bir görüntüyü kopyalamak sağ tıklayıp copy+paste yapmak kadar kolay. adama görüntüyü kopyaladın mı diyor? karşıdaki de hayır diyor. kebapçı da öyle olsun bakalım diyor. * puhahahahh tam komedi ya.
ilk bölümlerde sarpla eylem sevgili değil miydi amk nasıl olur da şimdi kardeşim ayaklarına yatıyorlar? Şimdi bi hatırlatma yapim bu sarpın anası sarpa tokat atıp evden kovduğu bölüm sarp tam giderken eylem geliyo eline koluna yapışıyo, sarp da kızım yürü git evine senin evin yok mu hem kadını da boşuna heveslendirme diyor. Heralde kız anladı yüz vermediğini sonra birbirimizi kardeş olarak görüyoruza bağladılar, isteyenler bakabilir o bölüme.
ürün yerleştirmelerin aşırı kör gözüne parmağım modunda yapıldığı dizi. dizi karakterleriyle senaryoya yedirerek daha önce yaptıkları doğtaş ve fiat reklamlarından sonra dün de bir alyanak sahnesinde letgo reklamı yaptılar.
Bakalım ne olacak, bu bölümde garip bir olay olmazssa diziyi bırakıyorum.
yeni nesil arka sokaklar.

(bkz: olmamış)
http://odatv.com/cemaat-k...kim-cikti-2510161200.html