bugün

Az önce haberde okudum, bir genç erkek kızın 'birseyler mi yesek acaba?' demesi üzerine paylaşım yapmış. 'aşevine mi benziyorum, evinde yeseydin' diye. Son derece yakisiksiz buldum şahsen.
Amacı çıkar olmayan ilişkide sorun zaten olmaz. Şahsi dusuncem kötü niyet olmadığı ortamda erkek daha girişken olmalıdır bu konuda. Art niyet sezilmediyse hiç bir sorun görmüyorum erkeğin hesap ödemesinde. Zaten kaliteli bir iliskide kadın da erkeğe bunu dusundurtmez.
kendiminkini sürekli ben ödüyorum yeter artık. alman usulunu boykot edelim.
Kadınlar genelde şöyle der : iki kişi birbirinden hoslanmissa parasal mevzunun, o ödemiş bu ödemişin ne önemi var.

Lakin bunu diyen kadınlarin dur ben ödim dediğini hiç görmedik amk. Gerçekte durum şöyledir : Hesabı kimin odedigi hiç önemli değil mühim olan sevgi, aşk yihuuuu ama benle biri buluşunca hesabı o ödesin....

Durum aynen bu.
Lan takılmayın böyle şeylere. Cebinizde para yoksa ya çıkmayın dışarı ya da gidin sevdiğiniz kadınla sahil kenarında oturun mk.
Sizi seven kadın sizinle her yerde mutlu olur.

Bizler zengin insanlar değiliz ve hepinizin sorumlulukları var. Her zaman bal kaymak yenmez. Kendinizi olduğunuz kişiden farklı göstermeye çalışmayın. Şeffaf olun. Fakir olmak utanılacak bir şey değil..
erkek.

aksini iddia eden ılıktır.
(bkz: sen)