bugün

özlendi. müzikleri falan.
türkiye nin son yıllarda gelen en iyi dizisiydi. özledik be.
Türkiyenin en iyi dizilerinden bir tanesiydi. Bu unvana sadece 39 tane bölüm yaparak erişebildi. 100 bölüm yapsaydı neler olurdu acaba..
Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi dizisi
Şimdiki saçma salak dizileri gördükçe özlüyoruz...
4 sezondur çukur olarak devam etmekte ve psikolojiyi altüst eden dizidir.
Türk dizi tarihinin kurtlar vadisi ve pusu (ilk 97) dışında tartışmasız en kaliteli ve iyi dizisi

Bu diziye kötu diyenler gitsin Selena bez bebek yada hercai falan izlesin amk...
iyi sarmış dizidir. show tv'de her akşam saat 00:00'da yayınlanmaktadır.
ilk defa izliyorum. Baya sardı.
zamanında izlememiştim şu an iyi sardı.
az sonra show tv'de başlayacak olan dizi.
türkiye'nin kurtlar vadisi ve ezel'den sonra en iyi aksiyon dizisi olabilir. evet.
Güzel diziydi akıl oyunları vardı polisiyeye giren mafya sahte sözde polis, mafyaya giren polis ters köşeleri özledik ...
sarp yani çağatay ulusoyun oynadığı karakter yüzünden izlemediğim dizi bu çocuk hiç mi provasız çıkıyodu o bölümlere.
bloomberg ht'de tekrarları yayınlanan dizi.
çukur dizisinin bu sezonunda nedense habire muhtelif sahnelerde dizi karakterlerine izlettirilerek (veya başka şekillerde bahsi geçirilerek) reklamı yapılan eski dizi.
Geçen yıllarda izlenmiş hareketli bir dizi idi. Oyun içinde oyun kavramını bir nevi ekrana taşıma çabası olan yerli yapım.
puhu tvden 1. bölümünü ve 38. bölümünü izledim. yetti, uzun ve güzel film olmuş diyebilirim. aradakileri izlemeye gerek yok bence.
bolum boyunca avukat her yerde kamera oldugunu vurguladi durdu. evet her yerde kamera vardi, kostenceli'nin araci dahil. celal aracinda kostenceliyi yakmadan herseyi itiraf etmisti hatirlarsiniz, iste o videoyu buyuk ihtimalle sarp'a izlettiler ve intikam alacak kisi olarak onu sectiler boylece umut bey dogdu.
bitmişte olsa hala içerdeyiz.
görsel
kesinlikle yurt dışına da sunulması gereken dizi.
içerde bitti biz şimdi dışarda mı kaldık.
Efsane dizi.
Diğer yapımlara göre oldukça sağlam dizi. Devam etseydi iyice saçmalarlardı. Tam tadında bıraktılar.
Cok guzel diziydi turkiye arada böyle hatalar yapiyor.