bugün

hayatımın en güzel üç günü izmir'de geçti diyebilirim. yani bu şehrin güzelliklerini anlat anlat nereye. yaşamalısınız.

(bkz: smyrna)
çiğdemi olan var mı???
balon bir şehir.
izmir iline bağlı bulunan toplam 30 ilçe vardır.

Aliağa
Balçova
Bayındır
Bayraklı
Bergama
Beydağ
Bornova
Buca
Çeşme
Çiğli
Dikili
Foça
Gaziemir
Güzelbahçe
Karabağlar
Karaburun
Karşıyaka
Kemalpaşa
Kınık
Kiraz
Konak
Menderes
Menemen
Narlıdere
Ödemiş
Seferihisar
Selçuk
Tire
Torbalı
Urla
Şuan bulunduğum il.

insanlar bir garip. Çok ciddiyim.
(bkz: hasan tahsin)
görsel

kesinlikle ne turizmini ne sanayisini ne tarımını ne belediyesini beğeniyorum, ama iyi biliyorum ki ben bu şehri seviyorum.
daha ne kadar hoşbulduklar elvedalar devam edecek böyle bilmem ama beni karşıyakaya gömün.
Benim gözümde izmir (bkz: yaşadığım yer)
Bostanlı ve eski Foça
bok gibi belediyesi olan şehir.
Şu gül, karanfil satan teyzelerden kurtulması gereken şehirdir.
Aşırı sıcak şehir.

Yabış yabış oldum.
Kaçtığım şehir. Bir süre daha kaçınmaya devam edeceğim. Söylendiğinin aksine insanları genelleme yapılacak kadar iyi değil ve iyi olmayanların sayısı çok.
çok sevmeme rağmen belediyesinden tiksiniyorum artık. her yaz düzenli olarak giderim ve bu yaz gittiğimde daha bariz şekilde soğudum. güzelim şehri mahvetmeyin artık.
Türkiye'nin güneşidir.
insanları beş para etmez bir şehir. Akıl sağlığınız için uzak durun. Havasından suyundan mıdır bilmiyorum.
Eğer kocaoğlundan bıkan chp seçmenin 5'te 4'ü bile iyi partiye atsa hem beceriksiz chp'den hem de güzel izmir'in akp'nin eline geçmesinden kurtulurlar.

Geçmişte laik demokratik nitelikteki merkez sağ partilere oy verdi izmirliler. Bu sefer birlik olup iyi partiye atarlarsa hem nasıl olsa kazanıyoruz diye yatıp duran beceriksiz chp'den hem de siyasal islamcı arapçı akp'nin izmir'i elde edebilme ihtimalinden kurtulurlar.

Cumhuriyetçi, milliyetçi izmirliler için iyi parti artık tek seçenek. inşallah iyi parti de şöyle iyi bir kadın aday çıkarır da izmirli iki ucu boklu değnekten kurtulur.
Özlediğim şehir.
insanına ve sosyal ortamına bir türlü alışamadığım şehir. dağlardaki çiçekler solmaz umarım.
Afyonda büyük taarruz esnasında rumların bir kısmının konyaya kaçarak kurtulduğunu kendisine sataşanların entrylerinden gözlemleyebildiğiniz şehir.
nüfusunun çoğu türk olan şehir.
Asik oldugum sehir.

Kimbilir, gidip yerlesirim...
izmir'de yaşamayan insanların kıskandığı şehir.
Tramvay inşaatının içine ettiği şehirdir.

Lan bu yolların hali nedir amk.

Umarım bir an önce şu tramvay yolları yapılır.
kızlarının adının çıktığı şehir. ne anlamda çıktığını anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.
Ömrümün geri kalanının iş hayatı kısmının geçeceği şehir. Kaç sene bu anı bekledim ben. Ve sonunda o mükemmel tayin açıklandı. Göreve bile başladım. Huzur şehri.