bugün

entry'ler (4283)

türk kızlarına tecavüz edeceğim diyen suriyeli

Senin dinini kitabını sikeyim.. amına kodumun suriyeli köpeği.. la gel bi yüzüme söylede senin o derini yüzeyim.

19 aralık 2021 fenerbahçe beşiktaş maçı

beşiktaşın farklı kazanacağı maç sonrası devrimci vitorun işine son verileceği ve yine maç sonrası ali kuçu kuçu nun eline megafon alacağı müsabaka olacaktır.

açık ve net evet.

yakışıklı olduğu halde kızları götürmeyen erkek

Götürecek yerleri ağrıyordur.

Açık ve net evet.

zall

zall reis çaylaklık süremin bir kaç asır önce dolmasına rağmen hala çaylak statüsünde olmanın derin üzüntüsünü yaşamaktayım. 11 yıldır sözlükte yazmaktayım, bu sözlükte çaylak olmaktan utanmaktayım...

zall ın sözlüğe iç çamaşırı reklamı koyması

ne koysaydı aq adam... secceda, tespih reklamı filan mı koyaydı.. o zamanda yobaz mobaz bir şeyler derdiniz çünkü muhakkak bi sik buluyorsunuz eleştirecek.

açık ve net evet.

maç günleri sözlükte futbol başlığı patlaması

sözlükün olmayan seviyesini düşürüyor böyle şeyler esefle kınıyoruz aq.

okul öncesinden chessplayer.

açık ve net evet.

şanlı lazio nun galatasaray a döşeyeceği boru

italyan borusudur bu boru başka borudur bir ucu pensilyanvaya diğer ucu tt arena kerhanesine bağlıdır.

edit; galatasaraylı trollere karşı açılmış trol başlıktır. *

açık ve net evet.

15 eylül 2021 beşiktaş borussia dortmund maçı

beşiktaşımızın zorlanmadan kazanacağı hatta farka koşacağı müsabaka olacaktır. sözde süper olan ligin üç, beş gömlek üzerinde olan, mart sonu nisan başı gibi şampiyonluğunu zaten ilan edecek olan kara kartallarımızın reel hedefi şampiyonlar ligi olmalıdır..

son 12 sezondur şampiyonlar ligi müziğine hasret büzükleri ve o büzüklerin beyoğlu versiyonu olan ve her sene bacı kardeş yaptığımız kırmızı kanatsızları exxen tv ye bekleriz.. *

lacivert kanatlılara şampiyonlar ligi müziğinden az biraz sufle verelim yazık aq *

Ce sont les meilleures équipes
Sie sind die allerbesten Mannschaften
The main event!
Die Meister
Die Besten
Les grandes équipes
The champions!

almanca, ingilizce ve fransızca karışımından oluşur sözler.. biliyorsunuz dimi? *

açık ve net evet.

galatasaray

takımı çöp, futbolu çöp, yönetimi çöp, teknik direktörü çöp, taraftarı çerçöp olan türkiye nin sıradan kulübü. yallah suri ligine..

açık ve net evet.

12 eylül 2021 fenerbahçe sivasspor maçı

adamın girdiği entry bak aq.. bu adamı kaale almayın aynı camiası gibi algı yapıyor.. işte bu yapmış olduğunuz saçma sapan algılar yüzünden iki yakanız bir araya gelmiyor.. allah beter etsin... 8 yıl değil 108 yıl inşallah şampiyon olamazsınız.. beşiktaşın rızası en çok beşiktaşından almıştır puan ve puanları.. aç araştır bi bak ama yook işiniz gücünüz fenerbahçe hamaseti ve iftira atmak.. ha bir de maça gidecekmişsin ''rıza efendi 2 ekmek 1 süt'' pankartın hazır mı? çünkü siz, büyük fenerbahçe nin küçücük taraftarısınız.. futbolu kirleten mahlukatlar...

açık ve net evet.

12 eylül 1980

eylül ler de ölmedik,
eylül ler de doğduk.
ne sizleri unuttuk,
ne kahpe eylülleri...

başta 80 öncesi ve sonrası 5000 tane evladını bu uğurda toprağa veren ülkücü hareket olmak üzere, vatansever sol görüşlü insanlara allahtan bir kez daha rahmet dilerim. 41 yıl değil 141 yıl geçse unutulmayacaksınız.

tanrı türk ü korusun, türk zaten yüce..

üsteki yazara soru sor

DOĞRU SORU SORMAK iLETiŞiM SÜRECiNi HIZLANDIRIR düsturuna istinaden açılmış başlıktır. haydi uludağ sözlük yazarları iletişimleşelim. *

Neden kek ve ekmek bayatladığında sertleşir de bisküvi yumuşar? *

açık ve net evet.

7 eylül 2021 hollanda türkiye maçı

keşke ikinci yarı oynanmasa.

beşiktaş ın 30 sene üst üste şampiyon olması

kanka beşiktaşlıyız elhamdulillah gönül ister 130 sene üst üste şampiyon olmak ama sen tiner i 30 doz filan aldın herhalde:) azalt şunu.. aq *

açık ve net evet.

the rise of darkness

z kuşağı solcusu yazar * şaka la şaka martı kaşlı kürtçü teröristlere verdiği ayardan sonra taktirlerimi kazanmış uludağ sözlük yazarı. iyi çocuk vesselam. *

açık ve net evet.

yazarların politik test sonuçları

görsel

Yaşasın ırkımız.. *

o değil de, selahattin demirtaş denilen teröristin tutukluluk halinin devam etmesini istemek, türkiye nin nato dan çıkmasını isteyip, avrupa birliğine hayır demek ırkçılık mı oluyor aq?

açık ve net evet.

1 eylül 2021 türkiye karadağ maçı

90+6 da öyle faul yapılır mı? hadi yaptın öyle baraj kurulur mu? hadi kurdun? öyle gol yenir mi altay efendi? hadi yedin böyle avrupa nın vasat altı bir takımına karşı 2-0 dan 1 puan hediye edilir mi? edilir hatta içine bile edilir.

açık ve net evet.

mührü 6 oka vurmak

valla benim bildiğim tek okçu mete gazoz hedefi tam 12 den vurdu koç parçası.. türk milleti olarak siyasi arenada da hedefi 12 den vurmak istiyorsak oylarımızı milliyetçi hareket partisi çatısı altında toplayalım..

6 ok out 3 hilal in. *

açık ve net evet.

deniz gezmiş abdullah öcalan benzerliği

apo denilen bebek katili, asker katili, öğretmen katili, doktor katili, millet düşmanı bir soysuzla mukayese edilebilecek belki firavun belki yecüc mecüc vardır.

ayrıca deniz gezmiş bir solcudur, terörist değildir öyle ya terörist olsaydı cennet mekan hacı başbuğ alparslan türkeş ve grubu, türkiye büyük millet meclisin de tıpkı chp'li!! vekiller gibi deniz gezmişin idamına evet oyu verirdi.

açık ve net evet.

kürtlerin anadilde eğitim hakkı

benim de, kendi topraklarımda ''iki medeniyetli bir millet olamaz'' deme hakkım var. bu hakkı hangi kürtçü orospu çocuğu alacak elimden?

açık ve net evet.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.