1. 1.
  -Bir ülkeyi silah gücüyle ele geçirme.
  -Yayılma, kaplama, sarma, bürüme.
  ... eqin
 2. 2.
  19 Ekim'de vizyona girmiş yönetmenliğini Oliver Hirschbiegel'nin yaptığı başrollerini Nicole Kidman ve Daniel Craig'in üstlendiği korku macera türünde film.
  (bkz: The Invasion)
  ... gamze
 3. 3.
  gökçe fırat'ın kürt sorununda gizlenen gerçekler ve kürt istilasını anlattığı ileri yayınlarından çıkmış kitaptır.
  1 ... bohemian rhapsody
 4. 4.
  '' ya istilada kalpler... '' (bkz: yaz bitti)
  ... trajikomik
 5. 5.
  gökçe fırat ın ileri yayınlarından çıkan kitabı.
  kitabın tam adı; istila: kürt sorununda gizlenen gerçekler ve kürt istilası

  Bu kitabın özelliği, yazıların tümüyle resmi rakamlara dayanması, haritalarla gösterilmesi, devlet politikasına ilişkin görüşlerin resmi kanun metinlerine dayanmasıdır. Aynı şekilde Kürtçülerin iddiaları ve görüşleri de yine bu kesimin kendi gazete ve dergilerinden alınmıştır. Mümkün olduğunca da gönderme yapılan her fikrin dayanağı bir resim ve küpürle desteklenmiştir.

  Kısacası kimsenin üzerinden atlayamayacağı, yok sayamayacağı ve itiraz edemeyeceği doğrulardır. Yazılara o kadar büyük tepkinin gelmesi de bu nedenledir: Gerçekler birilerini acıtmaktadır.

  Tabi bu kitap, Kürtçülere ve onlarla ittifak yapan siyasetlere hitaben yazılmamıştır. Yazılar sadece Türklere seslenmekte ve onlara Türklüklerini koruma çağrısı yapmaktadır. Okuyan Türkler, yazılanların yaşanan gerçekler olduğunu görmekte ve yazıların arkasında durmaktadır. Bu yazılar etrafında, ciddi bir Türk bilinçlenmesi başlamıştır ve dalga dalga yayılmaktadır. Yazıların kitap haline gelmesi bu bilinçlenmeyi daha da kökleştirecek ve yaygınlaştıracaktır...*
  2 ... anti
 6. 6.
  Robin Cook kitabı.

  Hızla gelişen bu evrende dünya ondan başka da dünyalar olduğunu fark etmeli ve buna yönelerek bu konuda kendine göre bir takım işlere başlamalıdır. Yoksa bir gün bu alanda bulunan (dış çevredeki) varlıklar onu fethedebilir. Bunu göze alarak bilime ve teknolojiye önem vermenin bilincinde olmalıdır.

  Sürrealist bir görüşle, uzaydaki diğer toplumların da var olduğu, bizleri izlediği ve uygun ortam oluştuğu takdirde dünyadan insanlığın çıkarılıp yeni bir ırkın dünyayı istila edebileceği.
  1 ... linka
 7. 7.
  http://www.turksolu.org/video%5Cistila.htm
  1 -1 ... kutsal ruh
 8. 8.
  yönetmenliğini Lawrence Trilling'in yaptığı şu sıralar star tv'de yayınlanan, enteresan bir dizidir.
  ... adamin biri
 9. 9.
  harika şehinşah şarkısı.
  1 ... atabaka
 10. 10.
  Su anda tv8 de yayinlanan korku ve gerilim filmi. Arkadas nerden denk geldi bu film. Korkudan altima sicicam.
  ... karskasari