bugün

entry'ler (1479)

telefon yokken tuvalette nasıl zaman geçiyordu

Sıçarak. Arkadaşım tuvalet vakit geçirme yeri değil. Sıçıp çıkacaksın bak kardeşler bekliyor hadi birazda onlar sıçsın.

insan neden evlenir

insan olduğu için .

milf seven erkek

Milf milf diye nice sine sarıldım.
Benim sadık yarim kara topraktir.

sözlüğün en güzel kızları

Ben sen o
Bir de biz siz onlar.

israfil i boşa çıkarma planı

Şimdi efendim bildiğiniz üzere Mikail iklim işleri ile uğraşıyor epey meşgul , azrail deseniz her an yüzlerce insanın canını alıyor ama Cebrail in işi bitti ve israfil in elinde Sur üflemek için bekliyor. O halde sur u emekli olmuş Cebrail e verirsek hem Cebrail e iş bulmuş oluruz hem de israfil boşa çıkar. Boşa çıkan israfil ise başka bir işe atanabilir. Aklıma geldi . Fena plan değil sanki.

uludağ sözlüğün emektarları

Bir dönem emek sarfetmisligim vardır. Sonra ne oldu . Ona sözlük modları cevap versin.

prof dr rasim kaan aytoğu

Yine de insan üzülüyor be . Ailesi çocuğu yaşayacakları . Depişen filler arasında ezilmiş. Evet desteklediği zihniyeti görünce insanın oh olmuş diyesi geliyor ama yine de ne bileyim.

kanatlarim varr ruhumda nickli abladan rica

Zırt Pırt kuşağı sıkıntısı mı bilemiyorum ama herşeyin birbirine benzer hale getirilmesi yeni günler adeti oldu. Bıraksalar halbuki inci inci gibi kalsa ulu da ulu gibi. Yok ama olmuyor .

marmaristeki ormanı yakan adamın pişkinliği

Güzel olana kinleri var. Huzura keyife mutluluğa . Din diye girdikleri yol öyle bir yol ki her türlü güzelliğe engel. Kitaptan kaçıp efendilerinin sözleri ile beedikleri ne yaşanabilir ne de yaşayabilecek bir şey zira. Bu nedenle işte.
Güzel olana kinleri var.

açık oylamanın anlamı

Açık topluma doğru adım adım.

mahmut efendi nin cenazesi

Efendiler yarın cumhuriyeti ilan edeceğiz.

lokantada hesap ödemeyip kavga çıkaran suriyeli

Kin tutun. Kininiz dininiz olsun. O günü bekleyin.

erken boşalma

Bunun zıttı da başka bir problemdir.

sözlüğün en şık erkeği

Önemli olan gönül şıklığıdır efendim. Nedir gönül şıklığı derseniz. Gönlümüzde olanların gönlünüzden geçenler ile uyum sağlaması durumu. Olan ile geçen arasında fark olduğunda durum hiç şık olmuyor emin olun.

scirocco tasarımı

Sciroctan tasarımdır.

mahmut efendi azrail e nasıl yenildi

Azrail bu sefer bir önceki maçtan çıkardığı dersler ile gelmiş, daha iyi form tutmuş , son iddia oranlarında da azrail in favori olduğu goruluyordu aslında.

ümit özdağ

Varlığı gerekli siyasetçi.

Hem muhalefet hem de iktidar için gerekli. Belki dünya görüşü ve Türkçü fikri sebebi ile iktidar asla olamayacaktır. Lakin Türkçü tepkiler ile en azından bağımsız bir muhalefet yaparak farkındalık yaratabilir.

Bu nedenle gereklidir.

Yüzde 1 de alsa gereklidir.

ızdırap hali

Açtıkça bakarsın yine yine dağlanır,
Kendi haline değil giden hale ağlanır.

yemeksepeti

Sipariş verip 5 dakika sonra elinizde yazısını iki kere gösterip , 70 dk sonra siparişiniz iptal edildi diyebilen, ahlaksız yapı. Özür dileriz. Bitti gitti. Bizi salak gibi 1 saatten fazla yemek beklet. An itibari ile siliyorum

üniversiteye kızlar cinsellik yaşamak için gidiyor

Cuma namazına erkekler göt görmek için gidiyor dese birisi çok ayıp etmiş olur, ama bu ayıp değildir. Özne kadın olunca ayıp azalır öyle değil mi davarcan.