bugün

saglam mobilyalar ureten bir mobilya firmasi. ustune cikip bizzat zipladim, oradan biliyorum. kayserili bir ailenin firmasiymis.
gelecek.
fethullahçı bir ailenin kurduğu mobilyacı. benzeri şirketler için
(bkz: yimpaş)
(bkz: mudurnu)
(bkz: ülker)
daha gider bu
ati zaman
reklamlarıyla "biz süper kaliteli bir markayız" imajı çizen, ama 5 çocuklu bir ailenin aşırı yıpratıcı hayat şartlarına dayanamayan mobilya markası.
(bkz: istikbal marşı)
kurucularının izmitli olduğunu bildiğim mobilya markası.
kurucularının kayserinin bir ilçesi olan hacılarlı olduğu türkiye içerisinde bellona,reggina,hukla,deco gibi markaları bünyesinde bulunduran boydak fertlerinin mobilya şirketi.
(bkz: haci boydak)
atatürk tarafından göklerde oldugu tarif edilen hede. uzay yarışından da anlaşılacaği üzere gerçekten oralarda biyerdedir ama biz ulaşabilirmiyiz bilmiyorum.
(bkz: made in kayseri)
eskişehirde basılan, haftada altı gün çıkan yerel haber gazetesi... 6 bin 500 tiraja sahip.
istikbal göklerdedir.
bilindik bir melodiyi son reklam filmlerinde kullanan mobilya markası. arayıp bulamadığım müzik, adını sanını bilen varsa söylesin.
web sitesi son derece yavaş ama epey bilginin olduğu site. mobilya boyutlarından, ödeme koşullarına kadar her türlü bilgiyi elinizde bir katalog varmışcasına takip ediyorsunuz.ayrıca fena olmayan mobilyaları vardır.
acemiliğin verdiği hevesle evi döşerken hemen hemen herşeyimi aldığım, 1.5 senede hepsinin harap olduğu, hiçbirinin garanti kapsamına girmediği, 2. seneye girmeden hepsini çöpe attığım başka marka evi döşediğim firma. başvurduğunuzda dalga geçiyorlar. direkt çöpe atın.
göklerde arayanın yanıldığıdır.
her nekadar ürünleri eleştirilsede mobilya sektöründe kazanç olarak rakipsiz.
aydınlık olmalıdır.
kişi zamiri almış hali müstakbel olan kelime.
Aynı yatakta sert ve yumuşak konforları sunan mobilya firması. ideal comfort, ideal form ve perform serisi yataklarda eşiniz yumuşak tarafta yatarken siz sert tarafı seçebiliyorsunuz.
E, ne güzel. Ama tutar mı?
Bizde bu kadınlar varken tutmaz baba.-hepsi başımızın tacı o ayrı.-
Hadi, bir bakalım.

Hakan-Ne iyi ettik de aldık yahu, bu sertliği arıyodum!
Esra-Valla yumuşak yumuşak ne güzel!
Hakan-Ben 5 dakikaya gelicem, sen uyu aşkım.

Hakan-Aşkım, niye o tarafta yattın?
Esra-Ya bitaneeem. Rahat edemedim ben orda, ben burda yatıyım olmaaaz mı?

Yaa, hadi olmaz de, desene. Tutmaz.
istikbal'in aşkın nur yengi ve levent yüksel'li reklamı ıhh olmamış. zira aşkın, bir an için sertab algısı yaratıyor ki o da ex eş malum. keşke evli olan ünlü bir çift kullansalarmıış reklamlarında.
islamındır.
gelecek anlamına gelen arapça kökenli sözcük, ati.
gelecek, ati.

"istikbal göklerdedir" diyen m. k. atatürk, ileri görüşlülüğünü bu çok önemli konuda da göstermiştir. içinde bulunduğumuz çağda, hava ve uzay teknolojilerinde önde olan ülkelerin birçok küresel konuya hakim olduğu açıkça ortadadır.