bugün

görsel
beklemeyi öğrendiğimiz adam gibi adam.

o gemi bir gün gelecek ismail abi.
görsel
Görüncek adam.
Hopppp.
hakkında başroldeki mecnun çınar'dan daha çok entry girilen leyla ile mecnun dizisinin efsane karakteri. iyiliğin, saflığın timsali. bir dost ve bir her şey.
Galatasaray da sportif direktör olarak devam etmektedir.

görsel
Hoop mecnun!

Aniden gülümsetir insanı.
kalplerde yer etmiştir. ötesi var mı? bildiğin efsane. dünyada böyle insanlar olsa keşke.
görsel
Hoooop.
(bkz: Hoopp)
-ismail abiiiiğğğğ
-hoooop.
özledik..
görsel
Dizinin harika karakterlerindendir.
20.bolümdeki babasıyla olan sahnesi ağlatmıştır.
balon dizinin balon karakteri. yok gemi gelecekmis yok bilmemne. hay geminize sokayim.
"Parası yok ama hep mutlu gönlü zengin bir karakter." Yahu parası olmayan adam her gün nasil çay içiyor ne yiyor nerede kalıyor. Kimse parasız olanı arkadaş diye yanında dolaştırmaz. Erdal bakkal haklı sanki biraz.
"Parası yok ama hep mutlu gönlü zengin bir karakter." Yahu parası olmayan adam her gün nasil çay içiyor ne yiyor nerede kalıyor. Kimse parasız olanı arkadaş diye yanında dolaştırmaz. Erdal bakkal haklı sanki biraz.
görsel
Gemi memi albayim.
Antalyada travestilerin mekanında aradım abidir. Seslenip kaçtığım doğrudur.
içmail abi.
Dizinin en sağlam karakteridir.

Doğal komiktir bir kere. Aynı şeyleri söyler, aynı tepkileri verir ama bıktırmaz.

Paraya pula da önem vermez. insanın insanı ezmesine, aşağılamasına karşıdır. Biraz palavracıdır; ama o kadar kusur da herkeste olur.

Mahallenin abisidir. Saftır, arkanda durur. Hayatı alaya alması da beklediği şeylerin asla gelmeyecek olmasını bilmesindendir.

görsel
ismail abinin akrabalarının bilim tarihine katkısı yadsınamaz bir gerçektir. ben en çok oraları sevdim.
Vir vir vir vir vir vir.
ismail abi iş arıyor.

görsel