bugün

entry'ler (195)

müslüm gürses

17 yaşında da öldü zannedilip, morga kaldırılmış. sonradan yaşadığı anlaşılmış.

kim milyoner olmak ister deki kendini beğenmiş

kenan ışık tarafından sözü "ben burda sizi kesip sosyal medyada daha fazla malzeme olmanızı engelleyeyim" şeklinde en kibarca dalga geçilerek kesilen zat.

uludağ sözlük

çalışmaya başladığımdan beri aktif olarak giremedigim için gundemle ilgili gerekli gereksiz fikirleri takip etmekten mahrum kaldığım sözlük.

söylenebilecek en acımasız sözler

sarkozy.
(bkz: ismail abi)

izlenirken her sahnesi zevk veren filmler

Tosun paşa.

maybelinne

bir kozmetik markası.
reklamlarında maybelinne new york diyo uğulduyor bi de. ama ben yeni farkettim bu olduğunu.
hep meyveli yoğurt sanıyordum. telaffuzu çok benziyor.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

senin için çok önemli değilim.

ayrıldıktan sonra uzun süredir onu düşünmediğimi farkettiğimde '' ulan ilk defa haklı çıkmışsın be'' diyorum.

ulu sözlük tefal tava için app yapsın kampanyası

geyikte bile fransız malına boykot yapılması gerektiğinden yanlış kampanya.
not: fransız ın ilk harfini küçük yazınca sistem de hatalı yazı uyarısı vermek için altını çizmemeli.

adolf hitler in büyük bir dahi olduğu gerçeği

ileri görüşlü adam. yahudilerin dünyayı nasıl b.k edeceğini görmüştür. ha seçtiği yol eleştiri almaktadır. o ayrı.

ermeni soykırımı

son günlerde maillerde dolaşan şu bilgilinin incelenmesi, irdelenmesi gerekir.
sözlük formatına istinaden marka isimleri gizlenmiştir.

ABD eski Başkanı Reagan'ın danışmanı Fein:
''Beyaz Saray araştırma yaptı, Ermenilerin 2 milyon Müslüman Osmanlı'yı katlettiği ortaya çıktı. Ermeniler, kendi arşivlerini açmıyor, çünkü bu gerçeğin ortaya çıkmasını istemiyor'' dedi.

ABD Başkanı Ronald Reagan'ın hukuk danışmanlığını yapan Bruce Fein, sözde Ermeni soykırımı iddialarını değerlendirdi. Ermenilerin bu iddialarının son derece asılsız olduğunu belirten Fein, Reagan'ın başkan olduğu bu konunun Beyaz Saray tarafından araştırıldığını ve iddiaların asılsız olduğunun belgelendiğini söyledi. işte sözde Ermeni soykırımı konusunda Fein'in açıklamaları:

Osmanlı imparatorluğu'nun azınlıklara karşı ''müthiş'' sayılabilecek bir özen gösterdiği gerçeğini unutmamak gerekir. Azınlıklar, kendi dini özgürlüklerini ve hayatlarını son derece rahat bir şekilde sürdürdü.

Ermeni terör çeteleri I. Dünya Savaşı sırasında Fransa ve Rusya ile birlikte Osmanlıları öldürdü. Bu rakamın 2 milyon civarında olduğu bir gerçek. Ermeni kayıplarının ise 500 bin civarında olduğu araştırmalarla kanıtlandı. Burada asıl önemli konu, Ermenilerin ihanetidir. Osmanlı da kendisini savundu. Özellikle ABD'de yaşayan Ermeniler, soykırım yalanı ile büyük getiri sağlıyor. ABD yönetimi de büyük paralar döndüğü için Ermenileri karşısına almak istemiyor. Ermeniler ısrarla kendi arşivlerini açmıyor. Çünkü yıllardır soykırım yalanı ile dönen getirimi kaybetmek istemiyorlar. Arşivler açıldığı anda gerçek ortaya çıkacak. * SIGORTA GRUBU ERMENILERE SOYKIRIM TAZMINATI ODEMEYI VADEDIYOR, * SIGORTALILARIN BILGISINE..

Geçtiğimiz günlerde dünyanın dört bir yanında 'sözde ermeni soykırımı' ile ilgili onlarca panel-konferans düzenlenmiş. *Bunların ana sponsorları kim
biliyor musunuz? ............... * Bizim ülkemizde bizden elde ettikleri para ile bize karsı sözde ermeni soykırımını destekleyen bu kuruluşlarla olan ilişkilerinizi gözden geçirmeye davet ediyorum. Saygılar.

EGE UNIVERSITESI HASTANEDEKI BUTUN DOKTORLARIN * KREDI KARTLARINI VE HESAPLARINI KAPATTIRDIKLARINI GORUNCE BANKANIN GENEL MUDURLUGU OLAYA EL
KOYDU. AMA KIMSE VAZGECMEYINCE ADAMLAR TUTUSTU. BIR SURU FAKSLAR FALAN OZUR YAZILARI. AMA BU SADECE BU HASTANE ILE SINIRLI KALMAMALI. ULKEMIZDE BIR SURU YATIRIM YAPIYORLAR, BIZIMLE IYI GECINMEK iSTIYORLARSA BIR TERCIH YAPSINLAR. ERMENILER MI, TURKIYE MI? BENCE, HIC DUSUNMEYIN KARTLARINIZI
IPTAL ETTIRIN. AMA EN ONEMLISI BU OLAY SEBEBIYLE OLDUGUNU BELIRTIN,
LUTFEN... !!!

AYRICA * BANK'IN DA PKK'YA MAYIN SAGLAYAN KURULUSLA KARDES SIRKET OLDUGUNU DA UNUTMAYALIM. ...

yazarların 2012 ye giriş şekilleri

dolma yiyerek.

bursa yı sevmeme sebepleri

macırların kendisini çok bir bok zannedip oralı buralı insanlara biz ne de olsa avrupa'dan geldik diye bakması, ve bursada adım başı macır olması. lan ne zannediyo ki bu macırlar kendini. (bkz: boklu kalkmış çamurluya gülüyo) sonra da kırk yıllık bursalı sanıyo kendisini. gerçek bursalılara yazık valla.

durma

gelmiş geçmiş en güzel şarkı.

burcu esmersoy

Her alanda ön planda olmaya çalışan ezik. Artık televizyonu açtığımda bu kadını görmekten çok sıkıldım. Insan biraz kendimi saklayayim demez mi ya. Şimdi sunucu olduğu dans programında da dans ediyor. LAN bi dur ışte sunucu olarak görmüşsünüzdür öyle çık. Yok illa ben de çok iyi dans ediyorum. Aman unutmayın beni.

ermenilerden özür diliyorum

(bkz: komutan logar mı onun ben amına koyayım)

günün tek cümlelik özeti

naptım lan ben.

yatınca zınk diye akla gelen şey

ölüm. ama her zaman değil.

levent kırca

merhaba televole
merhaba gerçek televole
merhaba en gerçek televole
sözleri ile bir kanal d nin televolesine, bir de show tv nin televolesine konuk olarak kişiliğini ortaya koyan adam.

sözlükte entellektüel var sanıp yanılmak

(bkz: frame i okunduğu gibi yazan entelektüel)
(bkz: frame)
(bkz: freym)

güzel futbolcu golden sonra tribüne koşandır

futbol gibi erkek oyunu oynayıp ''güzel futbolcu'' diye ünvan alacağını bilse koşmaz tribüne.