bugün

Anladık aypon 14'ün var.

Reklam yapma. Geç.
Teknolojinin son harikası, imkansızı başaran, uzay çağının aleti.
Type-c diye bir bağlantı yapmışlar şarj falan için, arkadaş olamaz böyle bir teknoloji! 3022 yılını bugün yaşıyor gibiyiz! Androidçiler kudursun!
modern bir telefon ama android'e bluetooth'la fotoğraf atamıyorsun.
bir tane bende de olsa çok güzel olurdu dediğim ama gerçekten çok uzak bir hayale bakmakta olduğumu bildiğim telefon.
bir tane iphone 14 pro max'im olsa dünyalar benim olurdu.
bir iki teknik ayrıntı haricinde iphone 13'ün aynısıdır.
Boyu ufaktı, beğenmedim ve bu modelin boyu büyük olanını kullanıyorum..

Kamerasını beğenmiyorum, çok yakından çekmeye çalıştığınızda etkisiz hale geliyor. Bazı whatsapp aramalarını doğrudan sessize düşürüyor. Bazen internet sayfalarında takılıyor, muhtemelen uyum sorunu yaşadığı için.

Pahalı mı? Redmi note11 pro falan alın. Beşte bir fiyata. 50 bin liranın yakınından değil, uzağından bile geçmez.

13 pro max’tan sonra aldım bunu, o da tamamen aynısıydı.
bu ürün sana pahalı mı geldi?

erdoğan sayesinde...

oy verirken aklında bulunsun!
çıktı mı?
görsel
iPhone 14 13 ile birebir aynı.

Boş bir şekilde çıkan sıkıcı telefon.

Pro max ile pro hariç tutulmuştur
yurt dışından alınıp, türkiye'de kaydettirilirse 17 bin küsüre geliyor. itinayla türkiye'den almayın arkadaşlar. garanti maranti düşünüyorsanız 2 sene boyunca 1000 tl ye de kasko yaparsınız.
güvercinle haberleşmek günlerine dönmenin nostaljisini yaratır.
iPhone 14’ün vergi yolculuğu →

% 1 Kültür Bakanlığı payı
+
Sonra % 10 TRT bandrol ücreti
+
Tüm bu rakamlar üzerinden % 50 ÖTV
+
Oluşan rakamın üzerinden % 18 KDV
=
Telefonun fiyatı ikiye katlanıyor.

(Oranlar, Sözcü'nün "1 telefon alan 1 tane de devlete alıyor" haberinden).
görsel
Artık Avrupa'da bile pahalı. Hele de şu doğalgaz krizi Avrupa'yı iyice pahalandıracak. Çünkü doğalgaz demek elektrik demek.
1479 euro. Hiç normal değil.
31 sözün bittiği yerdeyiz.
Bunu koşa koşa gidip alıp sadece instagrama fotoğraf atacaklar var fiyat 2016 da clio 4 parası.
fiyatı 31 bin tl.

prosu 40 bin lira.
Kamera özellikleri sızdırılan, Eylül ayında satışa çıkması beklenen cep telefonu.
görsel

Apple, bu yıl yeni akıllı telefon serisi iPhone 14 ailesini piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Henüz cihazın çıkmasına 8 ay olmasına rağmen sızıntıları başladı. Özellikle geçtiğimiz yıl iPhone 13‘de olduğu gibi, iPhone 14 modelinde de piyasaya çıkmadan önce tüm detayları olmasa da tasarım, fiyat ve özellikler konusunda ana hatların belirginleşmesi bekleniyor.

Biz de sizler için şu ana kadar ortaya çıkan iPhone 14 sızıntı iddialarını ve tahminleri bir araya getirdik. Fakat her yıl ortaya çıkan sızıntıların bir kısmının yeni seri tanıtıldığında doğru çıktığını, ancak bir kısmının da asılsız olarak kaldığını unutmamak gerekiyor.

https://shiftdelete.net/i...ri-tasarimi-ve-fiyati/amp
eğer böyle giderse iphone ve yanına bir de sonsuz işareti koyularak çıkan iphone olacaktır. daha 4 eskimeden 5 çıkınca hal ve gidişat bunu gösteriyor.
(bkz: ps 29)
(bkz: telefon hariç her şey).