bugün

Ekşinin yandan yemişi sözlük. Evet.
Önüne geleni almadıkları için sol frame yavaş akar.
Yani kusura bakmasinlar da cok itici bir sozluktur.
Acip 2 dakika duramiyorum.
Hatırlıyorum bir entry girmiştim bir Başlığa. Benden başka kimse girmedi bir şey ama 55 dakika boyunca sol frame'de kaldı o başlık. Gitmiyor arkadaş sol frame.
2004 yılında kurulmuştur.
her şeyin eksilendiği garip mekan. biri format gözetilmeyen bir başlıkta zararsızca içini döküyor, birçok eksi alıyor ya da bir gelişme ilgili başlığa tarafsızca giriliyor, eksi alıyor.
her hayata dair bir arama attığımda , güzel yazılar gördüğüm sözlük.
burası tuvalet kağıdıysa orası defter sayfasıdır.
çok canı çeken varsa bende 13 adet davetiye var.

buradan biraz farklı bir ortam.

sözlüklerde elit kategoride bulunuyor bence.

ama en samimisi uludağ.

edit: yılmaz özdil köşe yazısı gibi entry girmişim.
An itibariyle cortu çekmiş site.
Oradaki yazarların götü mü kalkık bana mı öyle geliyor amk?
yazarı olup yazmadığım sözlük.

tıpkı (bkz: ekşi sözlük)
pek hareketli olmayan bir sozluk.

5 dk dolaninca bu ne lan sol taraf hic hareket etmiyor diyip birakirsiniz.

(bkz: test edildi onaylandi)
Çoğu entersi uludağ Sözlükten alınmıştır.
saçma sapan bir platform. insan baktıkça sövesi geliyor o derece.
daha instela olmadan önceki zamanlarda geri zekalı yönetim uygulamalarını eleştirdiğim için mod yavrusu iken atılmıştım. itüsözlük iken sözlüktü şimdi bok gibi bir yer!
Orada yer edinemeyenlerin bok attığı sözlük. Orada trollük bile kalite ister. Öyle buradaki gibi gidip hebele hübele evet diyerek trollük yapamazsınız.

Yaptırmazlar.

Yanlız anlayamadığım bişey var ki hem yazmıyor hem de yazana laf ediyorlar. Sanki herkes Kareli gömlek üzeri v yaka kazaklı ve kemik gözlüklü.
yarrak kürek bir internet sitesi. hem yöneticileri hem yazarları. ne oylama yaparlar, ne sol taraf akar. orada yazarken uludağ sözlük'ü pek sevmezdim, şimdi çok pişmanım. Uludağ sözlük daha samimi ve buranın yönetimi çok daha başarılı bence.
Yanlız yazan tipler tarafından yer edinilmediği dile getirilmiş hahahahaha tiplere bak güler mısın, ağlar mısın, pentagon sanki. Aç bi fake facebook tamam yani uğraşmaya değmez. Bu arada (bkz: yalnız olacak o)
Bir sikim olmaz oradan var ya. Entel düntel görüncez diye kelimeleri cıbızla seçip cumleye koyuyorlar. E hali ile bu da sol tassagin akmamasının en büyük sebebi.

Teror saksakciligi desen hat safhada.
10 tane davetiye sahibi olduğum site.
Ne enteli dünteli bu siteden kimin haberi var? iki üç kişi yazıyo günde zaten çoğuda boş beleş tipler.
mukarnaslikavsara kullanıcı adıyla 8 tane entry' min değiştirilerek kullanıldığını gördüğüm site. lütfen itibar etmeyiniz.
uludağ silker.
uludağ sözlüğe nazaran çok daha fazla cihangir solcusu barındırıyor.