bugün

2 yılı aşkın bir zaman sonra dün gireyim dedim.

ya arkadaş bir ortam ancak bu kadar bozabilir bu süre içerisinde.

tamam marjinal olalım adı değişsin demişiniz anladık tasarım değişmiş anladık yahu o kadar yazarı ne yaptınız onu bir türlü çözemedim.

itü sözlük zamanında şen şakrak bir yerdi burası. aktif bir sürü yazar vardı.

yemin ediyorum zallın kıymetini dün anladım.
2013'ten beri, yani itü sözlükten bu yana bünyesinde bulunduğum platform... Sözlük denilmiş instela için, değildir arkadaşlar... instela sözlük olmaktan çıkıp foruma dönüşmüştür... Enteresan bir şekilde troll üyeler görmek mevcut... işin özü şudur ki içine edilmiştir.
yıllardır yazarı olduğum itü sözlüğü bırakmamı sağlyan sikindirik uygulama.
şekil değiştirdiğinden beri yazmadım. önerdiğim arkadaşlar yazar oldu ama entry gizleme zımbırtısı yüzünden bıraktılar. yazıları gizlenen adam nasıl puan toplasın? bununla mı uğraşacak? wondrous da pek aktif değil. yazarları azarlaması için biri oturtulmuş oraya. siteyi eleştiren azar yiyor. sanki yazarlara beş beş para sayıyorlar da işveren gibi azarlıyorlar. allah düşürmesin. hiç işim olmaz.
kıza erkek oranının 1 e 5000 olduğu sözlüktür.
bir ay zor dayandığım sözlük.
görsel
Beni buraya davet edecek bir yardımsever iyi niyetli bir yazar olsa keşke burada. söz güzel şeyler yazacağım.
üyelik aldığım bir sözlük klonu. daha doğrusu klonu idi.
üye olur olmaz. abaza kızlar etrafımı sarınca tekrar buraya sığındım.
Gereksiz sozluk.
Fazla hareketsiz ve ayrıca kız sayısı uludağdan kat kat daha azdır.
(bkz: abartmayın)
Doğru düzgün kaliteli başlık ve kaliteli yorumların fazla olmadığı sözlüktür.Çok hareketsiz.
görsel
Gereksiz sözlük.
huzur evinden farksız olan sözlük. evet.
yahu arkadaşlar buradan bana davet yollayacak bir babayiğit yok mu, geçen rica ettim hiç bir şey olmadı, yok mu yardımsever iyi niyetli bir arkadaş?
Çok itici tasarıma sahip.
davetiye isteyenler bana ulaşabilir.
vatan haini yazarlarının çokluğuyla ünlü sözlük. hainler.
genel olarak konuşacak olursak; siyasi görüşleri uludağsozlukten pek farklı değil. Hain bizler!
Sürekli üyelerinden gel burda yaz diye teklif aldığım sözlük...

Burdan Oraya baya giden olmuş yalnız...
üyeliğini kapatmış biri olarak söylüyorum ki bi bok yok içeride. bu davetiye olayı da tamamen merak edilmesi için yapılmış. nitekim de tutmuş gibi görünüyor.
Fazla gizemli takılan ama aslında gereksiz bir ciddiyete ve sıkıcılığa sahip olan sözlük.
Cok soguktur.
facebook kriteri sebebiyle üye olamadığım site.davetiye gönderebilecek yazar arkadaşlar varsa mesaj atablilirler.
bi sike benzemiyor gerçekten. üye olmayın derim. üyeliğim var açıldığından beri, bi faydasını görmedim.