bugün

servet kazanan ünlüler;

https://www.cnnturk.com/m...ampaign=buffer&page=1
https://onedio.com/haber/...stagram-zenginleri-860659
instagramda aktif olduğunu göstermek istemiyorsan bunu ayarlara girerek kapatabilecepin de bir özelliktir fyi.
günümüzün en modern sosyal medya uygulaması, facebook’u bıraktırmama neden olmuştur.
gerçek hayatın tam tersi uygulama.
herkes mutlu herkes zengin.
insanların fotoğraflarını paylaştığı, canlı yayın yaptığı ve hikayelerini yazdığı bir sosyal medya platformu.
simdi benim merak ettigim, ne yaptığını ne ettigini resimlerini merak ettiğim hanım var mesela. bu hanim instagram kullaniyor. bende kullanmiyorum. fotograflarla aram yoktur.
her neyse efendim
ben bu hanım kisisinin adini yazıyorum arama motoruna yok omru billah bulamıyorum. 150 sonuc cikartiyor. ne okul sehir vs var ne baskasi tek tek acmak gerekiyor hepsini.
bi keree yanlislikla buldum, tak bu seferde hesabi gizli.
fake bir hesap actim takip etcem ya engel yok. fake gmail ile fake instagram hesabini açtım.

2 gun gecmedi bi baktim dayim beni takip ediyor. lan bu nasil fake hesap amk?
kizda kabul etmedi zaten.

sove sove cikis yaptim amk. gecen de bir hanimi daha arıyorum yine bulamadim tabi, sasirdim mi? yooo

arkadaslar sorun bende mi uygulama da mi acaba?
Bir sürü güzel kadın var ve bu durumdan nefret ediyorum.
Keske birisi instagramı mahvetse ve bitse.
Biriniz el atsada takip takipçi sayım artsa dediğim uygulama ulen kendimi ezik hissediyorum. Takip etmek isterseniz özelden verebilirim halka arzı endam etmeyelim şimdi hesabımızı. Yokmu koskoca uludağ sözlükte dayanışma.
Kaybettiğim vakti telafi edemem ama daha fazlasını da kaybedemem artık diyerek instagram perhizine girdim. Çok fena bağımlılık yapıyor şerefsiz uygulama. Bakalım ne kadar dayancam. Ne fotoğraf ne hikaye paylaşıyorum like manyağı değilim, takip ettiğim insan sayısı da bir avuç, neyine bağlandım bu kadar anlamıyorum. Çık hayatımdan instagram. Beni sinirlendirmekten başka bir boka yaradığın yok.
insanların fotoğraftan ilişki analizi yaptıkları, herkesin çok mutlu çok süper hayatlarını gördüğümüz uygulama. Hepsine art olarak Fırsatçılar online mı?
Kesinlikle bizi dinleyen uygulama.

Evde 3 gündür vampir muhabbeti dönüyor. Sebebi de sevgilimin vampire diaries adında bir diziye başlaması. Ben de hiç sevmem vampir kurt adam muhabbeti acildikca konu degistiriyorum.

Ne internetten vampir yazdim ne de kan. Bugun instagramda vampir temali oyun reklamlari cikmaya basladi.

ios kullaniyorum.
Fotoğraf sitesi. Evet.
Olm insanlar ne güzel kullanıcı adları buluyorlar. Vallahi imreniyorum bazen.
Ben de hala adım.soyadım + yaşadığım yerin plakasi.
Lan bana da önerin bi iki güzel bir şey.
kaşarların kendini tehşir edip pazarladığı uygulama. aynen.
görsel
Eskiden o kadar da popüler olmayan uygulama. Ne zaman ki mesajlaşma özelliği geldi işte o zaman bu uygulamaya olan talepte patlama yaşandı. Takdir edersiniz ki bu uygulamanın en büyük popülite gelir kapısı, sanalcı abaza gençlerdir.
Talep istatistiği bir yana basit bir fotoğraf paylaşım uygulaması olarak kurulmuştur ve sonra Facebook'a satılmıştır. Kendini sürekli geliştiren, yenilikleri seven bir uygulamadır.

Sosyal medyalarda dolanan 'hikaye' özeliğinin ilk mucidi bu uygulamadır.
Müdiş bişidir. Sırf yorumlar için ve kızlara yalandan yürüyüp ego kasmalarına yardımcı olmak için kullanıyorum. Evet
(bkz: keko diyarı)
bir sorun var galiba. 3 yıl önce, facebook ile kaydoldum 2 yıl öyle kullandım daha sonra telefon değişirdim o telefon'la facebook ile giriş yap dedim hesabımı sıfırlamış başka bir hesap kullandırdı bana. şimdi ise facebook ile giriş yap diyorum yine farklı bir hesap çıkartıyor bana kullandığım hesabım giriş yapmıyor anlayamadım bir türlü bilen var mı ? ya da benzer şeyler yaşayan ??

edit:düzelttim
sayesinde bir sürü dünya iyisi insanla tanıştığım uygulama, sağolsun varolsun.
Kullanmadığım,saçma bulduğum ve kullanıda yerdiğim mecradır.
sevgililer günü dolayısıyla iki gün kullanmayacağım uygulama. storylerinin süreleri dolsa da rahatlasak amk.
Bu akşamki "canım aşkım seni çok seviyorum aşkitom balım peteğim çiçeğim böceğim" temalı fotoğrafları ile baymış uygulamadır.
Bilindik yergileri geçiyorum onlar orda haklıca dursun, bazı instagram sayfaları gerçekten çok profesyonelce çekilmiş fotoğraflarla dolu. Takip ederken bilgilenmek, gidemediğim yerdeki güzellikleri görmek çok ilgimi çekiyor. Bu şekilde kullananlara hayranım.
bir haftadır kullanmayı bıraktığım program. insana bir şey katmiyor. mutsuz ediyor.