1. 1.
  diş hekimliğinde de kullanılan dişşiz bölgeye diş kökü görevi görmesi için yerleştirilen ve üzerine kron dizayn edilen metal madde..
  5 ... yoshimakuse
 2. 2.
  eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve uygun malzemeden yapılan yapay diş köküdür.
  2 ... mendoza
 3. 3.
  titanyum malzemeden yapılan çene kemiği içersine lokal anestezili ameliyat ile yerleştirilen, 3-4 aylık sürede kemiğe kaynaşmasının ardından üzerine yapay diş yapılan protez şeklidir. hastanın ciddi sistemik rahatsızlığı bulunmaması, sigara içmiyor olması tedavi başarısını etkileyen önemli faktörlerdir.
  2 ... aysengruda
 4. 4.
  çene kemiğine diş kökü işlevini görecek bir vidanın yerleştirilmesidir, periodontoloji uzmanına yaptırılması tercih edimelidir. Tahmin ettiğimden çok daha kolay ve ağrısız bir işlem olmuştur.
  2 ... siberia
 5. 5.
  Vücuda yerleştirilen her türlü yabancı cisim. sadece dişçilik ile ilgili bir terim değildir.
  7 ... air20
 6. 6.
  yapılırken hiç bir şey hissedilmeyen ancak vida yerleşimi bittikten 5 dk sonra sızlamaya başlayan,dakikalar ilerledikçe felaket bir ağrıya dönüşen diş protez çeşidi.5 gün boyunca 6 saatte bir ağrı kesici içmek zorunda kalınır (zararlı olmasa daha çok içmek istiyor bünye) ve yaklaşık 3 ay beklendikten sonra üstüne diş yapılır.görünüm ve kullanım yönünden köprü yöntemine göre daha iyidir.eğer ağız bakımı iyi yaplırsa 20-30 yıl ömrü vardır.bir de çene kemiğinin vidayı kabul etmemesi var ki bu %10 oranındadır.ve bu da malesef bana denk gelmiştir.ancak 2.denemeden sonra sorun ortadan kalktı ve şu anda gayet iyi bir implanta sahibim
  3 ... nokturnal varlik
 7. 7.
  kayıp dişler için, diş etinin içine metal kök yerleştirilip, üzerine diş yerleştirilmesiyle yapılan tedavidir. kayıp dişiniz varsa, diğer dişlerin kesilip de üzerine diş takılmasıyla oluşan tedaviyi asla yaptırmayın. o tedavide diş olmayan kısmın dis eti çekiliyor ve diğer sağlam dişlerinizi de kaybetmenize neden oluyormuş. parası neyse verip implant yaptırın eski yöntemlere itibar etmeyin.
  1 ... samanta
 8. 8.
  aylardır tek diş için, diş kliniğinden çıkamadığım hadise... paramızla fenalık geçiriyoruz...
  ... different
 9. 9.
  seve seve yaptıracağım* ama çok pis tırstığım olay.
  1 ... cumartesi
 10. 10.
  çene kemiğinizin yeterli derecede sağlam olmaması durumunda, kemik tozu denen bir maddenin çene kemiğinizle kaynaştırılmasını gerektiren zamazingo. bunu yaptıranların, yaptırabilenlerin, hayatta hiçbir şeyden korkmadığını düşünürüm. öeah.
  1 ... mistletoe