bugün

implant

daha dun yaptirdigim. eger dis hekimi fobiniz var ise burayi okuyun...

dis hekiminden iceri girmek degil tabelasini bile gorunce tirsmaya baslayan ben bu olayi yaptirdiysam herkes yaptirir... daha oncesinde doktorla haci ben cok tirsiyorum yok mu sakinlestirici birseyler diyince bana atarax verdi.. 4 tane yutmama ragmen hic bir etkisi olmadi.* daha sonrasinda baktim ben bu sekilde yine giremicem ameliyata dedim passiflora kullanayim, yarim sise icmeme ragmen yine sakin degilim yine gerginim. e parayi da pesin olarak verdik bi kere o ameliyata girecez bi sekilde..tum cesaret toplandi ve tamam a.koyim giricem ameliyata diyip bi isinla gittim hekime...toplamda 3 tane implant takilacakti, ne kadar surer dedim 30-40 dakika arasi dedi...zaten bu olayin 5 dakikasi disi uyusturmakla gectigi icin zaman pek uzun da degil.bana sadece gozlerimi kapamami soyledi. gozlerimi kapadim ve olay basladi.. inanin bana dis cekimi daha zordur heralde bu olaydan.. yaa adam kemigi deliyor (max 15 saniye suruyor heralde) normal de videosunu bile izleyemeyecekken bunu canli canli yaptiriyosun ve hic birsey hissetmiyorsun. implanti kemige montelemesi 1-2dk arasi suruyor en cok vakit alan ise dikis atilmasi.. yani toplamda 1 implant icin cekeceginiz yusuf yusuf suresi max 12-13 dakika..

eger maddi durumunuz var ise implanttan korkupta sakin ha kopru yaptirmayin... hic bir sikim olmuyor emin olun...ben de sisme agri hic birsey olmadi cok sukur... tabi doktordan doktora da degisiyor bu olaylar...

kisacasi korkmayin hacilar bi bok oldugu yok...hadi gecmis olsun