1. 1.
  diş çürüklerinin ilerlemesi durumunda sinirlerin alındığı tedavi yöntemi
  10 ... kısmetsiz
 2. 2.
  (bkz: ipana)
  2 -4 ... hendrix
 3. 3.
  "Sadece iki dakika" slogalı tv eğitim programlarının bile kar etmediği diş fırçalama alışkanlığı edinememiş halkımın maruz kaldığı gayet zahmetli bir tedavi yöntemi.
  7 -2 ... kassandra
 4. 4.
  diş ağrısına dayanamayan bünyenin ''ehh yeter ulan ne olursa olaun yemişim dişini de diş doktorunu da,kanalını da,çektirecem bitsin gitsin bu acı''deyip de dişçiyi basmasından sonra,dişçinin ''kanal tedavisi olur''deyip,yavşak ayaklarına yatıp ''eh iyi ööle olsun bari''deyişinizle başlayıp,uzun uzun iğneleri dişleriniz ve diş etleriniz arasına kabul etmenizle başlayan,sinire kadar inilmesi,ve tedaviden sonra dolguyla son bulması gibi evreleri geçiren,iyi doktorun,iyi uyuşturmasıyla birleşti mi pek ağrısı acısı olmasa bile,kimi zaman,çekilen diş ağrısına bir de,uyuşmanın vermiş olduğu acıyla konuşamamayı da ekleyen ''Allah düşmanıma vermesin'' dedirten olay..
  8 ... faidelibilgi
 5. 5.
  diş hekiminin acemi olması ile işkenceye dönebilen tedavi çeşidi.
  8 ... grup vitamin
 6. 6.
  dişin köküne inmek için kullanılan metodların kalp kırdığı müdahale. *
  10 ... confusedy
 7. 7.
  uyuşmayan bir bünyeye sahip olan kişilere *en az 3 morfin iğnesiyle yapılabilecek tedavi şekli.
  8 ... morfin
 8. 8.
  1)Cikardigi sesler ve verdigi aciyla daha cok beyin amelleyatini andiran tedavi.

  2)Agiza batirilan kucuk ignelerle akapuntur imaji verilen bir tedavi.
  8 -2 ... walox
 9. 9.
  uludag universitesi medikososyal tesislerinde diş bölümünde gercekleştirilen olay.ögrencilerin de acayip işine yaramakta. gün itibarıyla 75ykr muayene ücreti alınıp dişe kanal tedavisi yapılmakta.ama cok umutlanmayın, öyle 1 günde falan bitirmiyorlar. ama en azından diş çürükten arındırılıyor
  6 ... picasso
 10. 10.
  eger agziniz iyi uyusturulmussa ve disciniz tecrubeli, isini bilen birisiyse cok da fazla acitmayan tedavi. acimaz demiyorum ama oyle abartildigi kadar da buyutulmemesi lazim.
  4 ... elendil