1. ?.
  önemli olan imam hatip mezunu olmaları değildir. önemli olan imam hatip zihniyeti ile iş yapıyor mu? bunu sorgulamaktır. hoş örnekler ile sabit olunduğu üzere zihinleri de bozuktur.
  4 -3 ... beerrrdush
 2. ?.
  son derece normal valilerdir. devlet okullarında okuyup o mevkilere gelmişlerdir. imam hatip lisesi devletin resmi okuludur. kaçak felan değildir. mevcut hükümet felan da kurmamıştır. ilk imam hatip okullarını laik irade açmıştır. ayrıca genel liselerde hangi dersler varsa aynı dersler de mevcuttur. fazladan 2 din dersi görüyorlar diye insanları bu şekilde ayıramazsınız.
  5 -8 ... akmai
 3. ?.
  81 ilin 12'sinde bulunan valilerdir. penguen'de karikatür konusu olmuşlardır.
  3 -3 ... der meister
 4. 0.
  (bkz: imam devleti)
  3 -4 ... tralliani
 5. 1.
  her insan gibi gerekli egitimi alarak, vali olma hakkını elde eden insanlardır.
  bileğinin hakkıyla, okuyarak egitimlerini alarak vali olma hakkını kazanmışlardır.
  imam hatipli olması vali olmasının önünde hiçbir engel teşkil etmez.ama asıl gülünç olan şey, sanki imam hatipli insanın vali olmaya hakkı yokmuş gibi düşünen hazımsız bünyelerdir.

  o kadar korkmayın, kasmayın kendinizi rahat olun..!
  2 -7 ... juliett
 6. 2.
  ister imam hatipli, ister ateist olsun ama görevini layıkıyla yaptığı zaman hiç kimseyi ırgalamayacak insan.
  2 -3 ... dragonhead
 7. 3.
  olasi cumhuriyet manseti, "iste o valiler".*
  2 -2 ... ben hep 17 yasindayim
 8. 4.
  rahip veya haham olsaydılar muhtemelen taşa tutulacak olan valilerdir.
  2 -5 ... tralliani
 9. 5.
  imam hatip liselerinde mülki amirlik yapabilmek için hangi yeterlilikleri kazandıkları merak konusu olan zat-ı şahanelerdir. gerçi, bu ülkede son yıllarda mülki amir olmak için herhangi bir yeterlilik gerekmiyor ya, neyse. ışık evlerinde, nur içinde büyümek yeterli. o başka bir tartışmanın konusu.

  imam hatipli olmalarının mülki amirlik yapmaları önünde bir engel olmaması değil aynı kriterin valilik için bir ön şart haline gelmesidir asıl mesele gençler. artık, lafı ezelden beri makatından anlayanları bir bakışta seçebiliyoruz bu güzide tartışma platformunda. görüyoruz ki yenileri de eklenmiş bu güzide güruha.

  zaten kamu yönetimi bölümünü de laf olsun diye açmış bu eğitim sistemi aq.

  hakkaten kasmayın kendinizi rahat olun, siz de zevk alacaksınız.

  ayrıca teorik olarak ben de anasını satayım, evet.
  2 -4 ... insomniac
 10. 6.
  vay be. kapatın kardeşim şu imam hatipleri de millet bir rahat etsin bir huzura kavuşsun. imam hatip liselerinin meslek liselerden bir farkının olmadığını bilmeyen kişilerin taktığı valilerdir. yahu adamlar eleştiriir falan her şeye okey ama ''imam hatipli lan bu adam tüü allah belanı'' seklinde eleştirmek falan komik lan.
  2 -3 ... damdaki deli