bugün

Hoştur, ödemese bile yeltenmesi dahi güzeldir. ikiskide para konusunun dert olmayacağı görülür. Ya da hayvan gibi rol kesmiştir, son kuruşunuza kadar sizi sömürecek sonra da kıçınıza tekneyi basacaktır. Eee hayat risk almak lazım...
avrupalı kadınlar, kendi hesaplarını ödemeye çalışırlar, hatta senin ödemene de bozulurlar...
Kendisini ezdirmemeye çalışan feministin tekidir.
3-5 buluşmadan sonra kıymeti bilinmeyip terk edilme ihtimali artacak türkiye dolaylarında az rastlanan kızdır. Üzülmesin ama bi delikanlı gelir sahip çıkar.
Öylesini kaçırdım be aramaya da yüzüm yok.
Öder ya nolcak salıverin gitsin yıl olmuş 2021 hala böyle şeylere kafayı takanlar var.
(bkz: Senin paran burada geçmez)
Ilerleyen zamanlarda misliyle geri alacaktir o parayi.
Valla benim bir kuzen var yedik içtik hesap vereceğim bana az kalsın uçan tekme atacaktı. Vermeeğğğ paraaa diyerek restorantı ayağı kaldırdı mecbur ödemedim. Babam bunu öğrendi fırça attı kıza mı ödettin diye. Ne olacak kardeşim o benim dedim ve omuz silktim. Sıkıntı değil bence.
tokat atıp kafası masaya vurulmak suretiyle engellenmelidir.
2021 deyiz arkadaşlar herkes kendi hesabını ödeyebilir bu normal bir şey ya.Ilk buluşmada değil her buluşma da olmalı bence bu.Hadi tamam,müsait olmaz ödenir tamam,ha bu tam tersi de olur. Erkek müsait değildir, kız öder sorun yok bence.
Yavaşça elindeki adisyonu yere bırak bebeğim.
kusura bakmasın ama ağır geri zekalı kız olup daha ilk günde yularını buluştuğu erkeğe teslim eden karıdır. hepsi bi tarafa erkek denen zevat karıya para ödetiyorsa ondan kuran çarpsın cacık olmaz oradan koşarak kaçın gidin.net..
(bkz: alman hesabı)
Dün başıma gelen kız, ödedi de. Ben öğrenciyim o ise çalışıyor argümanı buydu. Ben de davet edenin ben olduğumu ileri sunsam da fayda etmedi, çevik hareketlerle ödeyeceğini söyleyip öne geçip ödedi.
Bir daha buluşmamak maksatlı da değildi zahir çünkü bir daha nasıl buluşacağımızı kurguladık dışarıda olduğumuzda ve vedalaşırken de bunu tembihledi.
Sonuç olarak benim için değerli olan bir kız oldu. Kalıplardan ziyade bazı şeylerin nasıl olduğu önemli. ince bir izlenim bırakan kız da olabiliyor böyle.
Çevik hareketler, öne geçmeler, Hesap ödemeler, tembihlemeler..vay be bayağı doninant kızmış.
yularımızı ele almaya çalışıyordur izin verilmemesi gereken kızdır ilk buluşmada olmaz deyin.
Erkeğini seven kızdır, düşünceli ve Ne yapılması gerektiğini biliyordur, buluşulan mekan çıkışı Erkeğini taksi tutup evine yollayan kızdır. Bırakın da yapsın, Centilmenliğini.
Sizi beğenmemiştir.
ikinci buluşma olmayacaktır.
Eşitlikçi yaklaşan ve karşısındakiyle henüz kaynaşmamış kızdır.*
ille de erkek ödesin diyen biri cinsiyetçi, gelişmemiş zihinli ve fırsatçıdır.
vardır bir bildiği.
Kendimden beklerim. Birisinin benim hesabımı ödeyecek olması çok tuhaf ve rahatsız hissetiriyor.
Cidden herhangi birinin benim yerime hesap ödemesi kötü hissettirir. Herkes kendi hesabını ödesin.
Kıran kırana bir mücadeleye sebep olur. Iki taraf da ben ödeyeceğim hayır ben, hayır ben derken hesabı vermeye uzanan eli tutmalar, tokat, şaplak, sarılıp öpüşmeler. Neyse konu çok dağıldı.