bugün

yada tam tersine erkek arkadaşına yük olmak istemeyen, ona parasının ilişkilerinde değersiz olduğunu göstermek isteyen kızdır.
karşısındakini tanımaya çalışan kızdır.
özel üniversitede okuyan kızdır.

zengin olduğundan yiğidine hesab ödetmez.
kötü niyetli olabileceği gibi iyi niyetli olmasıda kuvvetle muhtemel kızdır.
ilk günden hesabı ödetse sevgiliye, o zamanda sevgiliye ilk günden hesabı ödeten kız şeklinde başlık açardınız, size yaranılmaz..uygun bir davranışta bulunmuştur. en azından birlikte ödeyelim şeklinde bir teklif olması kızın kesinlikle samimiyetsiz olduğu anlamına gelmez. bunu demek saçmalıktır.
samimiyetsizdir. ödemeyi yapabilirse bu sefer de trip atmaya başlar. ödemesine imkan vermeyin.
yapılması gerekeni yapan kızdır.. yemekten sonra da erkeği evine bırakmalı erkek arabadan inmeden önce de cebine harçlığını sıkıştırmalıdır.

sevgilim olacak kadın beni taşıyabilmeli sözlük.. fakirim lan!
karşısındaki erkeği tanımaya çalıştığını zanneden kızdır.
ilk buluşmada sevgili olunacağı anlamına gelmeyeceğinden normal bir davranıştır. ayrıca kimle buluşacağına bağlı.
karşısındakini tuzağa düşürmeye çalışan kızdır, çünkü bu durumun en olabilecek durumu kızın hesabı yarı yarıya ödemeyi teklif etmesidir.
buluştuğu kişiyi beğenen ve benimseyen ve hatta erkeğini kaybetmek istemeyen kızdır. senin için herşeyi yaparım demektir.
ilk buluşmada öderler ama 60 sene ellrini cebine atmazlar dedirten durumdur.
nesli tükenmek üzere olan varlıktır.
hesabını ödetmekten hoşlanmıyor olabilir. bu durumdan gerçek manada hoşlanmayan insanlar vardır. erkek kız farketmez. ha centilmenlik olsun diye ödemeyi teklif etmeli erkek tarafı elbette. ama kız itiraz edince de uzatmamalıdır. yoksa kasada absürd bir tartışma başlar. 3 kişilik, kısa metraj bi gerilim yaşanabilir.

bir de... kız hesabı ödemese ayrı dert ödese ayrı dertmiş amk. ne yapsın lan daha?
-hesabı ben ödemek istiyorum hödükcan.
+olur mu öyle şey ya.
-hayır ben ödeyeceğim dedim. sen misafirsin hem.
+ben sevmem öyle şeyi sok o parayı çantana. sinirleniyorum hakkaten.
-eğer ödersen kalkar giderim haberin olsun.
+hayda. o zaman kahveler benden tamam mı?
-bunu bana ödetiyorsun yani öyle mi?
+ödemek için diretiyorsun ne yapayım?!
-ne biçim erkeksin sen ya. kıza hesap mı ödetilir. gözümde hakkaten düştün şu an.

not: arızalısınız arkadaş. vallahi arızalısınız.
amacım seni sömürmek değil hissiyatı yaratan kız tipi. tabi sadece ilk buluşmada, akabindeki buluşmalarda gösterdiği sömürü faaliyetleri usa'nın sömürü politikasına taş çıkaracak cinsten.
şu yaşıma gelmeme rağmen hala göremediğim kız türüdür.

hatta bırakın ilk buluşmayı, ilişki boyunca ödedikleri görülmemiştir.
iki taraf da öğrenci ise ve er kişi o an ödeyebilecek durumda değilse yapar.
sonuçta öğrenci, yemek 10, 2 bira da 15 tuttu diyelim bunu kızın ödemesi çok da büyük olay değildir.
ama öğrenci değil işi gücü varsa ya da babadan sağlamsa sktr et ödesin g.t.
kimi erkeklerin kaldıramayarak ilk buluşmadan sonra uzaklaştığı karakterli kızdır.
içinden gelmiştir ödemek. yada paylaşmayı teklif eder. neyin tartışması??

bu başlıktan ve yazılan yorumlardan bir tespit; erkek sözlük yazarlarının buluştuğu kızlar hep mi mal arkadaş, hepsi mi samimiyetsiz? bir doğru düzgün kız denk gelmez mi arkadaş size?
olası bir ilişkide kendi payına düşenin yalnızca bacak ayırmak olmadığını ve parayı verenin ille de düdüğü çalamadığını özet geçen uygar bir kızdır.
bir daha kine sen ödersin diyerek ikna edilecek kızdır. bu yöntem ile ikinci randevu temelleri atılabilir.
saygılar....
- bırak ben ödeyim ahmet?
- neden özge?
- lütfen içimden geldi. yarın pizza yeriz sen ödersin.
- amına koyim bugun sadece çay içtik. üstelik ben içmedim bile.
- tamam yarın yeriz işte bol bol pizzaları.
- bugun ben ödeyim yarın sen öde o zaman.
- olmaz dedim ahmet. bi gün sen bi gün ben.
- ertesi gün napacaz?
- onda da size gider makarna yeriz. ben alırım makarnayı.
- takdir ettim seni özge. gerçekten ii sikiyosun.
buluştuğu çocuğu sınava tabi tutan kızdır...
karşısındakini sıkıntıya sokmak istemeyen kızdır. ben de öyleyim. ne gereği var karşımdakine 2 kişilik hesabı ödetmeye. hatta müsaade etse her zaman birlikte ödesek. kendimi de kötü hissetmem. üstelik canımın istediği her şeyi yer içerim. şimdi karşıdaki ödeyince kasılıyorsun ister istemez. yemiyim içmiyim diyosun. ama kendim ödesem öyle mi olur ?
Normal insan davranisidir. Kimsenin beslemesi degil isem kimse yedigimi ictigimi odeme zorunlulugunda degildir. Kibarliktir bu ama bunu anlayacak birey sayisi oldukca azdir goruldugu uzere.
güncel Önemli Başlıklar