bugün

entry'ler (88)

unutulmayan film replikleri

I see dead people.

gecenin şiiri

Celaliyim celalisin celali.

defkhan

En iyi türk rapçi. En iyisi. Ceza ve Fuchs'dan bile.

uludağ sözlük twitter hesabındaki korkunç video

witcher mı ne sikim işte gürcistanın sisli ormanlarında bol bol var.
Inanmayan açsın seyahatnameyi okusun.
Ah ingilizler ah kraliçe.

rick and morty

izleyin izlettirin. nasıl bir hayalgücüdür .

yks 2019 tercihleri

ıü avcılar işletme yazın beyazıdtan iyi eğitim kalitesi var.

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

benim kürt arkadaşlarım var.
Not: beyaz türk bir ailede yetiştim.

unutulmayan yerli dizi replikleri

cinayet var ağa.

bozkır

Her iyi dizinin finali kötü olur. Bence son zamanlarda izledigim en iyi dizilerden tavsiye ederim arkadaşlar.

rap müzik

Rock ve metal müzik seveni olarak 2 senedir türkçe rap dinlemeye başladım. Arada almancada dinlerim. Almanca eko fresh ve bushido. Türkçe ise şam,sansar salvo,istanbul trip üyeleri ,anıl piyancı,rota,mode xl favorilerim. Ben fero,şehinşah ve khontkarı sevemedim. Arada açar ezhel de dinlerim bazen. Ama pearl jamı hiç birine değişmem.

düzgün erkeklerin hepsinin kapılmış olması

şuan çalıştığım işyerinde,sokakta okulda ve diğer her yerde parmakla gösteriliyorum ve gösterildim efendilik konusunda. işyerinde bir kişinin 4 senede geleceği konuma 1 yılda geldim. iyi bir üniversiteden mezunum. entellektüel bilgi birikimim ortalamanın üstünde. sinema ve sanattan iyi anlarım. diksiyonum ve iletişim kabiliyetim iyidir. sol görüşten gelmeme rağmen teizm konusundada kendimi geliştirdim. konuşurken karşımdaki kişiyi etkileme yeteneğim var hatta insanları istesem etrafımda toplarım. ama bu yaşıma geldim bir kere bile bir kadın eli tutmadım. çünkü hep arkadaş olmak istediler. güzeline gittim,çirkinine gittim,delisine gittim,felsefeden anlayanına gittim,kilolusuna gittim kolu façalısına bile gittim. ama hiçbiri sevgili olmak istemedi. çünkü çirkinim. sadece bir kız bana aşık olduğunu iddaa etti oda istanbulun zengin ailelerinden biriydi. yakışıklı erkeklerden sıkılmıştı. sahip olmak istediği tek şey akıldı ben değildim. ona sahip olmak için bana böyle davranıyordu. bir gün sen iste soyunayım senin olayım bile dedi bana. onuda ben kabul etmedim. efendilik iş yapmıyor beyler hanımlar. arkadaşınız sevdiğiniz kadınla evlendimi hiç.
edit:yine reddedildim :)

namaz kılmayan kadının yaptığı yemek

alevinin yemeği yenmezin bir başka tabiri.

aşk acısı nasıl geçer

yanındayken nasıl geçicek.

sözlüğün liilith li başlıklarla dolması

tevrattaki lilitmi ?

yazarların küçükken aşık olduğu ünlüler

Genco zamanı hazal kaya 15 yaşındaydım ama.

hiç aşk acısı çeken kadın olmaması

çekenleri bana denk geliyor.

yazarların ilk içtiği siğaranın markası

uzun parlament.

araplar

Yazıklar olsun suudlara, sen ki siyaset,bilim ve sanatın üstadı olan bir millettin araplar.

binali yıldırım vs ekrem imamoğlu

Bi solcu olarak binali yıldırım derim,ama imamoğluna oy verdim.

yeni nesil kızların hormonlu olması

kısa olsun bizim olsun not:1.80.