bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  sabit fikirli.
  1 ... purplepain
 2. 2.
  idefixin en önemli örneklerinden biri;
  kılık kıyafet konusundaki bazı kişilerin tutumları...!
  bu insanlar asla farklı düşünemezler ya da düşünmek istemezler.bakış açıları dardır.kılık kıyafetle insanların eylemlerini, zihinlerini paralel tutarlar.
  ... juliett
 3. 3.
  dr.com.tr ve kitapyurdu'ndan daha çok kitap seçeneği olduğuna inandığım, hızlı, kaliteli ve rakiplerine nazaran -çoğunlukla- daha ucuz kitap sağlayan online alışveriş sitesi. güvenilirdir. giriniz ve alınız.
  ... halilto
 4. 4.
  kapıda ödeme meselesi olmamasından dolayı benden geçer not alamamış olan kitap satıs sitesi. ama en incik bonucuk kitapların bile bulunduğu dogru!

  kapıda ödeme yaparak kitap almak için ise;

  http://www.hermeskitap.com
  2 ... mürekkep
 5. 5.
  6 tıklama ile 8 sn de 17 kitap alınabilen kitapçı.
  -1 ... jackskellington
 6. 6.
  tükenmiş bir ürünü "erken uyarı sistemi" gibi bir aparatla müşterisine bildirme amaçlı bir güzelliği var, ancaaakkk; peki bu sistem doğru işliyor mu ? hayır.

  erken uyarı sistemine aldığım bir kitabın yeni baskısının yapıldığı bilgisi mail ile gelince zaman kaybetmeden beklediğim kitabı sipariş ettim. kitap satışa açık; yani yeni baskısı yapılmış bir biçimde 1 gün kadar sitede satışta kaldı. ve yaklaşık yarım saat önce siparişimin, kitabın temin edilememesinden dolayı iptal edildiğine dair bir mail gönderdiler. kitap şu anda "tükendi" ibaresiyle yer alıyor sitede.

  bu nasıl bir erken uyarı sistemi ki olmayan kitabı var gibi gösterip satışa çıkartıyor. hadi bir yanlışlık olmuştur dedik, dedik ama olmayan kitabı bana sattığı için kitabın tutarı kadar meblağı kredi kartımdan bloke ediyor.

  çocuk mu çalıştırıyosunuz sitede anlamadım ki...
  3 ... arkheon
 7. 7.
  asterix te obelixin köpeğinin ismi.
  4 ... apranaxc
 8. 8.
  yüzlerce yayınevi ve meşhur idefix indirimleriyle, 12 kasım 22 aralık tarihleri arasında kullanıcılarına ve bilimum bütün kitap dostlarına güzellik yapan alışveriş sitesi. bilen bilir fakat duyurmadan geçemeyeceğim; edgar allan poe'nun hani şu kallavi bir toplama kitabı var ya meşhur. heh işte o, bu fuar dahilinde 35 tl.
  1 ... keamauna
 9. 9.
  hakkında yazılan onca eleştiriye rağmen arefe günü korkarak verdiğim siparişi salı günü elime ulaştırmış kitap satıcısı.

  ancak indirimlere kanmayın, kargo parasıyla piyasa fiyatına denk geliyor. toplu alım yapmakta fayda var.
  2 -1 ... onurude
 10. 10.
  hayatımda gördüğüm en sevimli köpektir.
  ... layabout