1. 1.
  seni seviyorum dediğinde sırtını dönmeyecek erkektir.
  13 ... yokmuşum
 2. 2.
  (bkz: beyaz atlı prens)
  2 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  bunca yıllık tecrübelerimle söyleyebilirim ki;

  birincisi; güçlü olan erkeklerdir. bu doğanın kanunudur ve günümüzde ağırlıklı olarak para mevzuunda tezahür etmektedir. elbette bunun dışında kendi güç kriterini belirlemiş kadınlar için farklı güç kriterleri olacaktır ama gücün en büyük karşılığı parasal güçtür.

  ikinci olarak kendine güven ve kararlılıktır. bir kadın kendi fikirlerine karşı olsa da erkeğin kararlılığına imrenir. kimse sümsük, aklı karışık ana kuzularına iltifat etmez.

  üçüncü olarak sevgi sözcüklerini çok nadir ama yerinde kullanan erkektir. aptal romantiklerin devri için, (bkz: 1960 lar).

  dördüncü olarak meşgul erkeklerdir. hiç bir kadın yanında boş gezen adam istemez, kendisi ile ilgilenmesi dışında bir şeyler ile meşgul, çalışan erkek makbuldur.

  işte genç adam bu özellikleri topladığın zaman anla ki adam olmuşsun. *
  28 -4 ... steve
 4. 4.
  ideal kartı olandır.
  10 -8 ... crazypierre
 5. 5.
  nereden geldiğini nereye gideceğini nasıl yaşayacağını bilen erkek..hergün öğrenen ve öğreten belki de..ama eğlenceyi de bilen...
  3 ... miracle
 6. 6.
  dişilerin istediği her şeye sahip olup, onlardan birşey istemeyen erkek tipidir.
  2 -1 ... karga
 7. 7.
  malesef yoktur. *
  2 -5 ... melek
 8. 8.
  (bkz: ne istediğini bilmeyen kızlar)
  (bkz: olgunlaşmamış aşkı ve sevgiyi oyuncak sanan kızlar)
  3 ... hendrix
 9. 9.
  (bkz: evlenilecek erkek)
  ... redwinemania
 10. 10.
  ideal gaz denklemi gibi bir denklemi olsa da kadınlar hesaplasalar,kavuşsalar şu ünlü ideal erkeğe.zira hüsranla biten her ilişkinin ardından bu erkek aranmaya başlar ama bulunamaz,hiç bir zaman da bulunamayacaktır.çünkü bir kadın için ideal olan erkek diğeri için hiç bir şey ifade etmeyecektir.
  5 ... elendil