bugün

koruyucu.
koruyacağı kişi ya da yer için vücudunu siper eden kişi.
icra edilmesi pek zevkli ve mantıklı olmayan meslek türü. mekan sahibi haraç vermeyi reddeder ya da sağlam düşmanlar edinirse bar kapısının önünden geçen çalıntı şahin model araba yavaşlayacak ve ateş açılacaktır. bodyguard ölecektir. standart gazete haberidir.
Baş rolünü jetlee'nin oynadığı,değişik dövüş sahneleriyle dikkat çeken çin sineması yapımı olan aksiyon filmi.
koruma, muhafız.
güvenliğin korunması için görevlendirilmiş koruma... koruma görevlisi.
çocukluğumda kevin costner'a hayran olmama neden olan, whitney Houston'ın büyüleyici sesi ve güzelliğiyle muhteşem müziklere sahip efsane film.
akşam başlayıp sabaha kadar bar kapılarında sert abi rolü yapıp sabahtan öğlene kadar çizgi film izlerken uyuyakalan kişiye denir.
seda sayan-paris hiltonvari bir hanımla yakın koruması arasında geçen ilişkiyi anlatan komedi filmi. klasik hint filmi efendim, abartılar, akışı kesip dans etmeler... ama eğlenceli, izleyiniz.
büyük ihtimal aamir khan filmidir .
her erkeğin ata mesleğidir.

tabii sadece karıları ve sevdiklerimizi korumak için asla para için değil.
siddique filmidir.
bir ara dandik bir kanalda onlarca kez "tv de ilk defa!" diye yayınlanırdı. bu da böyle bir tespitimdir.
Herkese lazım bir çalışan. Benim mesela var birkac duzine bodyguardım. Insana kendini cok guvende hissettiriyorlar. Oldukca iri yari sahsiyetler bunlar ya gercekten de koydugu yerde krater acabilecek cinsten insanlar.
Hala etkisinden cikamadigim hint filmidir.
Cüneyt arkın filmlerinden esintiler var filmde. Hatta cüneyt arkının kör olup kulağıyla dövüştüğü sahneleri ordan yürütmüşler denilebilir.
Ama Hikaye muhteşem sonu gerçekten şaşırtıyor insanı. müzikler on numara hint filmlerindeki dans olayını sevmesem de izledim ve dinledim. iyi zaman geçirmek istiyorsanız izleyin.
izlediğim çok güzel bir hint filmi. Abartmalar felan göze batıyor ama film çok güzel olunca sallamıyorsunuz efendim.

(bkz: salman khan)

(bkz: kareena kapoor)

Salman khan reyiz döktürmüştür filmde. Şiddetle önermekteyim.
town of salem'de sevmediğim rol. başkası ölmesin diye kendin ölüyorsun. ee ne anladım ben o işten?
ilk sezonu nasıl bitti anlamadık, 2. Yi bekliyoruz bakalım.
Netflix te yayınlanan kaliteli bir dizi.
müthiş netflix dizisi. Başrolü oynayan abimiz arkadasimdan duydugum kadariyla daha oncesinde game of thrones da oynamis ve oyunculuğu muhteşemdi. 6 bölüm sürüyor, az ve öz. Tam tadında bitiyor. Boş vaktiniz varsa izleyin, tabii ki yapacak daha iyi bir işiniz yoksa.
richard madden'in abartılı oyunculuğu ile klişelerle dolu bir dizi.
klişesi bol ama izlenebilir bir dizi. sanat beklemiyorsanız, çerezlik atılıp geçilir. büyük ihtimalle ikinci sezonu gelecek.
biraz abartılı bir senaryosu olsa da bence genel olarak iyi bir yapım.
1992 yapımı film.

Kendisi değilse de hatırası güzel.
Biz de çocuktuk ulan.