bugün

entry'ler (824)

fatih terim in ibrahim toraman a gıcık olması

bir yanda milli takımlar teknik direktörüne bazı düzensiz açıklamlarda bulunan ibrahim toraman, öbür tarafta gururunu kibirini tükürdüğünü yalamamasıyla ünlü fatih terim. bir yanda da türk milli takımı.

bundan ne kadar önce bilmiyorum, ayhan akman tıpkı ibrahim toraman gibi, bir takım açıklamalarda bulunmu$ ve direkt olarak milli takıma çağırılmı$tı. o gün bugündür performansını da yükseltmesiyle milli takıma çağırılıp, elinden gelenin en iyisini yapıyor. babalığıyla ünlü fatih hocanın ayhanı kazanması mükemmel bir davranı$. aynı hassasiyeti inadım inat götüm iki kanat ibrahim toraman da gösteremiyor maalesef. ibrahim toramanın performansının üstte yazan 4 ki$iden çok daha iyi olduğunu görmemek için kör olmak lazım. Kaldı ki sen sıradan bir takım değil milli takımın patronusun. her futbolcu milli takımda oynayamaz bunu hepimiz biliyoruz ama hakeden de oynamazsa, daha doğrusu oynatılmazsa, i$ farklı boyutlara kayıyor.

ayrıca bu defans kurgusuyla ispanyayı devirmemiz an itibariyle imkansız. 3 gol atıp 5 yememiz için hiç bir neden yok. kısa bir süre içinde livırpulluların bize 8 çekmesiyle, milli takımımızın adının be$ikta$la birlikte anılacağına inanıyorum. çok $ukela çok. te$ekkürler fatih terim.

recep tayyip erdoğan

dünkü ba$bakanla gündem programında spikerin "kemal kılıçdaroğlu'nun istanbul'daki şansını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna "istanbulun galibi belli kadir topba$" cevabını vermesiyle beni ikinci kez $a$ırtan adamdır kendileri. yamulmuyorsam en son bu cümleyi genel seçimler öncesi kullanmıştı. ve açıkara liderlik koltuğuna oturdu. eğer bu cümleleri ara$tırıp daha sonra söylüyosa tamam da, ara$tırmadan söylüyosa müneccim olduğuna iyice inanacam haa.

hz muhammed vs charles darwin

taraftarların stadı tıklım tıklım doldurduğu maç. banko 1.

yarak denince akla gelen seyler

antifiriz.
(bkz: yarağımın antifirizi)

aşk ı memnu

nebahat çehre nin mükemmel oyunculuk yeteneğini gözler önüne serdiği dizidir. "adnan bey size açıklamam gereken şeyler var" perdesindeki kızına duyduğu kin ve öfkeyi surat ifadesine yansıtmasıyla resmen biz değerli izleyicilerin üzerine kusmuştur kendileri. *

futbol yorumcusunun porno film yorumu yapmasi

"düşülen ofsayt pozisyonu ile yattara nın topu içeri girmiştir" tarzi yorumlardir. bu biraz hardcore veya interracial olur. yattara var işin ucunda.

"gökhan kaleye doğru abandı. kaleci şu anda can çekişiyor. bacağından kan geliyor." da olabilir.

toroğluna yakıştırırım. ahmet çakar da olabilir. soyadı da uyuyor zaten.

27 subat 2009 besiktas ibb spor maci

ibb nin bizimkileri 30-40. dakikalar itibariyle maymun ettiği maç.
bu kadar ruhsuz olunmaz ki.

ankaragücüme gidiyor böyle yaşamak

(bkz: ev al geline lilly)

ankaragücüme gidiyor böyle yaşamak

(bkz: bayern münih olimpiyatları)

16 kasim 2008 bursaspor besiktas maci

evet bursaspor taraftarının her zamankinden biraz daha fazla böğürdüğü maç.

1 kasım 2008 eskişehirspor fenerbahçe maçı

eskişehirspor'un hakemin diyetini ödediği maç.

24 ekim 2008 blogger a erişimin engellenmesi

(bkz: eşşeğin amına suyu kaçırmak)

ulan internete suyu kaçırdınız eşşeğe de.

21 ekim 2008 fenerbahçe arsenal maçı

van persie mi adebayor mu, toure mi gallas mı, fabregas mı rosicky mi, nasri mi denilson mu, walcott mu eduardo da silva mı gibi sorulara futboldan anlayan herkesin vereceği maksimum cevabın belli olduğundan, zorluk derecesi açısından 17 eylül 2008 porto fenerbahçe maçından tek farkının, oynanacak stadyumun şükrü saraçoğlu stadı olacağı karşılaşma.

bir oturusta 56 kilo hamburger yemek

kibarca $u gizli sözcüğü * diyesi geliyor insanın böyle eylemlere giren insana. belki de insan değildir o ayrı.

19 ekim 2008 galatasaray trabzonspor maci

hakem makem bi yana, trobzonsporlu futbolcuların ve ersun yanalın topyekün oybirliğiyle, 3 puanı galatasaraya verdikleri maç olmu$tur.

ha galatasaray kötü mü oynadı kesinlikle hayır. tebrik ediyorum. ancak ersun yanalın elinde ibrahima yattara ve Gustavo Colman gibi 2 mükemmel yetenek varken, nasıl ilk 11 de sahaya sürmez bi bakmak lazım. hadi yattara yı geçtim transfer mransfer olayları vardı ama colman 11 de oynamalıydı diye düşünüyorum. ayrıca umut bulut ve gökhan ünalın beceriksizlikleri de maçın kaderinde önemli rol oynamı$tır. galatasaraylı baro$ un daha fazla farka gitmeyelim edalarıyla topları dı$arı atması, arda nın servet e "elle attın lan hadi yine iyisin" tarzı göz kırpması da ayrı bir atraksiyondu.

bir be$ikta$lı olarak galatasarayı tebrk ediyorum.

20 ekim 2008 zall duyurusu

güzel ve faydali duyuru. takdir ettim.

sözlük formatını, irc ve forum formatından ayırmak lazim. *

19 ekim 2008 genclerbirligi besiktas maci

tello nun fileleri deldiği kar$ıla$ma.

(bkz: köpeğin olayım tello)

barack obama

hakkımızda i$galci yakı$tırması yaparak, tüm dünyaya ne kadar dengesiz olduğunu kanıtlamı$tır bravo. öyle ki ırağa özgürlük için giren amerika özgürlükçü, haklarımızı savunan bizler de i$galciyiz. ayrıca (bkz: yarack obama)

15 ekim 2008 hakkari cukurca catismasi

bölünmeye doğru gittiğimizin açık açık delilidir bu saldırılar.

bu saldırılarla birlikte basın susmamış, siyasetçiler susmamış, yangına körükle gitmi$, gitmekle de kalmayıp bol bol körüklemi$lerdir.

nitekim asker de basın ve bazı siyasetçilere sert açıklamalarda bulunmu$, ayağınızı yorganınıza göre uzatın mesajını vermi$tir. siyasetçiler birbirlerini kötülemek için bütün kirli çama$ırlarını ortaya dökerken, basın da "aman ben man$et haber vereyim, dikkatleri üzerime çekeyim, bir numara olayım" derdinde iken, daha çok analar babalar oğullarının cenaze namazını kılarlar bu ülkede.

içimizdeki hayvanı bi çözebilsek, sıra dı$ardaki oğlancılara gelicek kanaatindeyim.

20 45

yakla$ık 3-4 sene sonra ramazanın iftar saatidir. *