1. 1.
  3 yıldızlı olmak üzere istanbul'da ve eskişehir'de 2 şubesi bulunan hotel.
  ... profendure
 2. 2.
  kendin pisir kendin ye oteli, sabah otel müdürü olarak tanıştıgınız kişi aksam odanıza ampul degistirmeye gelebilir. Aslında yurt dışında ucuza otel ihtiyacını karşılayabilmek için pahalı iş gücü maliyetlerinden dolayı uydurulmuş bir sistem ama Türkiye de neredeyse diğer otellerle (meraklıyızdır ya yabancı isimlere) aynı fiyata satılan otel zinciri...
  ... piquadro
 3. 3.
  dünyada genel olarak 3 ve ya 4 yıldızlı olan orta seviye/üst orta seviye otel zinciri. temizdir.
  1 ... windows kullanan mac hayrani
 4. 4.
  şu sıralar bursa'da inşa ettikleri hotel herhangi bir kamu binasından daha çok kamu binası gibi duran dünya çapında hoteller zinciri.
  ... dellytecus
 5. 5.
  her gördüğümde adını; "ibiş hotel" diye okuduğum hoteldir.
  5 ... chaoss
 6. 6.
  avrupa'nın çeşitli ülkelerinde hizmet veren oteldir. gördüğüm kadarıyla lükse kaçmadan minimum barındırma koşulları ile hizmet vermeye çalışıyorlar. yalnız, ülkelere göre fiyatlar son derece tutarsız durumda. örneğin amsterdam'daki ibis hotel'de tek gece konaklamak istediğinizde, mevsimi olmamasına rağmen içerisinde sadece bir yatak ve bir komidin bulunan, küçücük bir tuvalete sahip bir odaya 120 euro vermek zorunda kalabilirsiniz. bu fiyatta amsterdam'ın pahalı bir şehir olması ile ibis'in tren istasyonunun dibinde olmasının payının büyük olmasına rağmen afedersiniz göt kadar oda için çekilen fiyat yine de çok uçuktur.
  ... unsolicited man
 7. 7.
  eskişehirdeki şubesi toprak mahsulleri ofisinin beton silosundan otele döndürülmüştür.
  ... integra
 8. 8.
  an itibarı ile en üst katından kahve içip bursa yı izlediğim oteldir. ışıl ışıl lan. metro var bi de karşısında. çok acayip işler sözlük. bu teknoloji var ya, dünya bildiğin bi konserve oldu. globalizm işte.
  1 -1 ... hayvan herif
 9. 9.
  sahibi fransız accor olan, an itibarı ile türkiye'de eskişehir, istanbul, bursa, kayseri ve gaziantep olmak üzere beş şubesi bulunan; altıncı şubesi istanbul esenyurt e-5 üzerinde inşa edilen oteller zinciri. ister sydney'de olun, ister mumbai'de ya da eskişehir veya los angeles'ta. alacağınız hizmetin kalitesi aynıdır, değişmez. iyi hizmeti düşük fiyata veren bir yapıları vardır. bellboy, odaya servis gibi gereksiz ayrıntılar bulunmaz. fiyatlarına kahvaltı dahil değildir. böylece kahvaltıya para ödemek istemeyen ödemez. oda donanımları yeterlidir. kısacası bir otelde isteyeceğiniz her şey mevcuttur, olmasa da olur dediğiniz şeyler yoktur.

  http://www.ibishotel.com
  1 ... me and that
 10. 10.
  süprize mahal vermeyen otel ama olumlu ama olumsuz.
  1 ... ziver