entry'ler (293)

inndia

rock the roof istanbul versiyonu olan inna ablamızın muhteşem parçası.

zonguldak kömürspor

bataklıktan kurtulmaya az kaldı bekle bizi 3.lig.

ibis hotel

Moskova şehir merkezinde kalınabilecek yegane oteldir. Ulaşımı kolay ve fiyat bakımından uygundur. Tavsiye edilir.

moskova metrosu

anlatılmaz yaşanır lafının tam karşılığıdır.

without you i m nothing

adamın ağzına mıçan şarkı, hele birde en sevdiğinizi kaybettikten sonra dinlemişseniz bittiğinizin resmidir...

yüksek sadakat

gitarda serkan özgen gibi abide, davulda alpay şalt gibi efsane varken sırtımız yere gelmez. canlı performansları 10 numara daha ne istiyorsunuz ki.

pilli bebek

ankaranın müzik kültürünü yansıtan gruplardan birisidir. ankaralı olmak müzikte bir ayrıcalıktır.

yüzbaşının kapısına bastım tekmeyi girdim içeri

bende helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirmiştim diye devamı gelebilecek askerlik palavralarından biridir.

mke ankaragücü

berlin ankaraspor, ankaraspor, egospor, keçiörengücü, gibi gökçekzede kulüplere eklenmiş olan 1910 istanbul doğumlu sarı lacivert renkleri olan ankara takımı.

hoşçakalın sözlük ve yazarlar

inanmak başarmanın yarısıdır derler, inan ve başar.

337 dönem kısa dönem ve yedek subay adayları

325. dönem dede olarak izmir il jandarma komutanlığına düşecek arkadaşlara itina ile yardımcı olunur.

atatürk ün cinsel hayatı

atatürk'ün skinin derdi seni mi gerdi...

ibrahim üzülmez

böyle deliye canım kurban.

şule ç

behzat ç nin kızı.

ben aylar öncesinden demiştim size ey sözlük.

fiat 126 bis

iki tip motor seçeneği bulunan araçtır. 126 up modeli su soğutmalıdır, 126 modeli ise hava soğutmalıdır. polonya üretimidir.

25 kasım 2010 efes pilsen union olimpija maçı

union olipija takımında ülkemizde daha önce forma giyen 3 oyuncu oynamaktadır. kenny gregory, marque perry ve goran jagodnik.

gücüne güç katmaya geldik

sevinmek için sevmeyenlerin marşıdır.

ziyaaa

-ziyaaaaa
-aaa yenge senin ne işin var burda yaa!!!!
gelmiş geçmiş en sevimli üçkağıtçı tiplemedir.

29 ekim 2010 cumhuriyet bayramı

bugün bayramların en büyüğüdür bizim için, cumhuriyetimizin 87. yılı kutlu olsun, çekemeyenlere de kapak olsun.

ilk otomobili yaptığını iddia eden erbakan hoca

erbakan hoca ile dünya görüşü olarak tamamen zıt kutuplarda olmama rağmen kendisinin mühendislik zekasına şapka çıkartırım. "pancar motor" olarak bilinen hava soğtmalı iki zamanlı motorların patenti hala kendisindedir ve hala yüklü miktarda telif ücreti almaktadır.