bugün

Ankara şubesinde kalmış biri olarak özellikle odaya sinmiş çok ağır sigara kokusu yüzünden hiçte memnun kalmadığım bir oteldir.
Zincir otel.
Adana, eskişehir, izmir ve ankara ibis' te kalan biri olarak, her seferinde memnun kaldım.
Personel, temizlik, konfor, her şey gayet iyiydi.
Yatakları dünyanın en rahat ve konforlu yatağıdır, mışıl mışıl uyutur.
Enteresan iki şey, dolap yoktur, açık raf sistemi vardır.
Tuvalet fırçası yoktur, istemeniz halinde getirilir.
Personeli, konaklayanların ne zaman chech out yapacağını bilmeyen oteldir.

Nereden aklıma geldi sinir oldum yine.

Müdürünü çağır bana!!
Dünyanın neresinde olursa olsun aynı konsepte sahip otel zinciridir.
Sakın ibis demeyin resepsiyondaki ibneler gülüyor.

Aybis deyin.
bu aralar mail atıp 'gelll gelll' diyen zincir otel.

dönülmez akşamın ufkundayım ibis.

vakit, çok geç...
yeri geldi mahmut resortlarda kaldım ama bu yasima kadar bu kadar iğrencini de görmemiştim. resmen kış ortasında ustune para verip sokakta yatma keyfini yaşadım. kendine hayri olmayan sik gibi bir klima.. buz ötesi bir oda ve nevresimden bile ince bir yorgan. insan yatacak amk o o dada insan!
iş seyahatlerinde tercih edilen otel markası.
Acayip one night stand olayı döner bu otellerde. Malum iş seyahatindesinizdir yöresel tenlerin tadına bakmadan olmaz.
satış & pazarlama departmanında olduğum için seyahatlerimde sık sık tercih ettiğim otel; standartları tüm şubelerinde aynı... sadece duş alıp uyumak için tercih edilebilir ki yurtdışında da (amsterdam merkez) bol bol gezeceğimden dolayı tercih edip memnun kaldığım oteller zinciri... he yok ben tatile gidiyom, konfor olsun, havuz olsun derseniz böyle bi şansınız yok...
su anda istanbulda ki subesinde konakladigim oteldir, asansoru musterilerden baska kimse kullanmasin diye card uygulamasi var, bide alman tipi single odalarda ki minibarda 50 kurusluk suyu 10 tl ye ayriyetten kitlemeleri hos olmamis, bu iki sacmaligin disinda hersey gayet duzgun tavsiye ederim.
Adanada öyle saçma bir yerde bulunur ki. Ancak çok parası olan iş adamı kalır zaten.
Yurtdışına gidildiğinde kalınacak en hesaplı ve düzgün Otel zinciri. Pek çok şehirdeki otelinde kaldım ve gözünüz kapalı rezervasyon yaptırıp gidebilirsiniz. Sadece şehrin tam göbeğinde olmuyor genellikle. Ama ulaşım sorunu olmadığından o da problem değil.
Beylıkduzunde de bulunur.
Standardını koruyan hotel. Abisinin adı Novotel.
Brugge merkez istasyonun yaninda yer alan super konumlu ve cok ekonomik konaklama yeri: #24708869. Ibis Budget olur kendileri.
(bkz: iblis Hotel)
1-2 yıl önce esenyurt şubesini hayata geçiren otel.

3 yıldızlı olmasına rağmen 5 yıldız konforu ve lüksü sunar. Evlilik cüzdanı olmadan gidilebilecek kaliteli ve ucuz otel deyince akla gelen en mantıklı seçimdir ibis.

Esenyurt şubesi birkaç haftadır çift kişilik odayı 49 euro'ya vermekte. Hafta sonu kaçamağı için uygun baya..
Moskova şehir merkezinde kalınabilecek yegane oteldir. Ulaşımı kolay ve fiyat bakımından uygundur. Tavsiye edilir.
nijerya'da konakladığım hotel. ülkedeki en güvenli hotel olduğu söylenmişti.
Sahildeki şubesi en bilinenlerinden olan, 99€ minimum fiyatıyla müşteri siken otel.
eskişehir de evimin camını her açtığımda karşı karşıya geldiğim oteldir. otoparkı işe yarıyor.
sahipleri fransızdır, asıl adı Ibıs hoteldir, türkiyede değişik illerde şubeleri vardır.adana dada şubesi açılmış olup hafta içi hafta sonu gecelik kalma ücreti 129 tl dir.
bursa şubesi * yalova yolunda buttim karşısında olan otel
Eskişehir'de geçirdiğim tek gecede kaldığım oteldir. Hizmet standartları iyidir, kalacak olanlara tavsiye edilir.
ilginç adıyla beni cezbetmis otel. biraz araştırdıktan sonra kalitesine karar vereceğim, burayı editlerim, otel.