1. 11.
  korn un da kullandığı iyi bir gitar markası
  1 -1 ... warrior
 2. 12.
  Korn a da gitar üretmişlerdir. K7 modelidir. Sen steve vai, satch gibi gitaristlere signatura gitar yapıyosun..Ne işin var bu ezik gruba gitar yapıyosun. Bu kadar mı paraya ihtiyacın var.??!!
  6 -4 ... hendrix
 3. 13.
  gayet iyi bir gitar markası. yaptığı gitarların karizmatik olduğu kadar kazık fiyatta olduğu da başka bir detaydır.
  1 ... hedebilir
 4. 14.
  paul gilbert signature pgm 301 modelini severek kullandığım gitar markasıdır. diğer gitar markaları gibi değildir. dü$ük model gitarlarını bile uzun süre yüksek performansla kullanabilirsiniz. tabii ki gibson gibi bir gitar markasının yanına yakla$maz. ama her seviye gitar yaptığı için dünyanın en çok tercih edilen gitar markasıdır. yaptığı müzikte esneklik isteyen gitaristlerin tercih etmesi gerektiğini dü$ündüğüm gitar markasıdır.
  2 ... randy
 5. 15.
  son olarak slipknot gitaristine yaptığı signature modeliyle iyice saçmalayan gitar üretici firma. japonya üretimi olmayan modellere boşuna para vermeyip cort alınması tavsiye edilir. bende de var*.
  3 ... solid_snake
 6. 16.
  özellikle japonya üretimi gitarları işçilik açısından pek güzel olan japon gitar üreticisi firma. genelde abidik gubidik uzakdoğu malı gitarları kullananlar tarafından kötülense de normal bakımına özen gösterilmişse sorunsuz bir şekilde yılları devirebileceğiniz gitarlardır. türkiye'de de fiyat olarak nam salmış firmalar arasında hemen hemen en uygunudur. liste fiyatları yurt dışına göre* en fazla 200 dolar farketmektedir ki pazarlıkla çok daha aza indirilebilmektedir bu fark.

  siz yine de kore'de custom shoptaki dünyaca ünlü luthierlerin elleriyle özene bezene ürettikleri fender squiera ya da çin malı les paullere türkiye'de değerenin iki katı para verebilir, bambaşka tarzların gitarlarını kıyaslayıp ibaneze çamur atabilirsiniz. esen kalın.
  2 ... diyosun
 7. 17.
  nedense ucuz gitarlarına benimde güvenemediğim fakat '' o fiyata daha ne istiyorsun '' dedirten aşmış gitarlar üreten markadır .
  -2 ... jaymz
 8. 18.
  (bkz: sözlükteki zengin uuserlar)
  2 ... god hates us all
 9. 19.
  200 $lık gitarlar üretmeye başlayarak cort ile sidik yarıştıran gitar markasıdır .
  1 ... gerko
 10. 20.
  güzel bir gitardır ve on yıl içersinde steve vai ve joe satriani gibi ustalar sayesinde epeyce piyasa yapmış, genellikle bu saydığım isimler gibi virtüözlere özenen genç nesil tarafından baştacı edilmiştir. steve vai için geliştirilen 7 telli modeli pek bir meşhurdur. ben yine de washburn diyorum ve noktayı koyuyorum. (yalnız 50 yaşına geldiğimde bir gibson les paul edineceğim kesin)
  2 -1 ... ditty