1. 133.
    Güzel bir elektro gitar markası ama anfiyi tavsiye etmem.
    ... bilmemne1
  2. 132.
    Ben gibi Jackson Gibson alacak parası olmayanların tercih etmek zorunda kaldığı firma. Pişman mıyım tabiki değilim.
    ... yesman09
  3. 131.
    beş para etmez. kıçındaki kılları 2 tane single manyetiğe tak daha iyi performans alırsın.
    2 ... the heartkiller
  4. 130.
    pf-15ece nt model eleltro akustik gitarı hakkında bilgisi olanların mesaj atmasını beklediğim markadır. ya da tavsiye.
    1 ... kafam bir milyon
  5. 129.
    bir gitar markasıdır.
    Ayrıca cort al ibanez ne diyen arkadaşıma rağmen aldığım ilk elektro gitarın markasıdır.
    Cort a göre daha rahat olduğu söylenmekte ama bilemedim şimdi.
    4 ... ikizler kizi
  6. 128.
    ilk gitarimin markasi. Akustik olanindan aldim 430 tlye. Allah utandirmasin guzel gitar.
    1 ... zepboy
  7. 127.
    6 telli bas gitarları oldukça kaliteli olan gitar markası. Atölye çıkışında bas gitarlara genelde elixir takarlar.
    ... gri leydi
  8. 126.
    Akustik gitarından memnun kaldığım ama keşke japon yapımını alabilseydim dediğim gitar markası.
    ... birserhos
  9. 125.
    Uzun yıllardır düşündüğüm, merak ettiğim bir markaydı. 5 telli derken 4 telli kısmet oldu, dün itibariyle ibanez BTB770 ile ibanez kullanıcıları arasına katılmış bulunmaktayım. ilk izlenimler; "canavar"..
    ... lufo
  10. 124.
    v72ece modeliyle evimin direği. 7 yıl önce 250 liraya almıştım. şimdi 700 lira olmuş. türkiye ekonomisi iyi diyenlere duyurulur.
    ... secret06