bugün

dbp isimli oluşumda görevli bir şahıs.
günlerdir kayıp olan şahıs. emniyet herhangi bir açıklama da yapmıyor resmi başvurulara. muhtemelen faili meçhul olacak kendisi ve bir devlet görevlisi de katili. ama koruyacaklar katillerini.
Metin göktepe vakasının tekrarını izliyoruz. Allahtan korkanların günahtan korkusu yok. Yazıktır.
43 gün olmuş, eğer bulunması için çabalamaz ve ses çıkarılmazsa 20 yıl önce olduğu gibi bu olayların benzerleri yaşanmaya başlanacak ve insanlar bu şekilde sindirilmeye çalışılacaktır.

Benzer siyasi görüşlere sahip olmaya gerek yok, desteklemek için zira bu olay dünyanın bir ucunda değil türkiyede oluyor.

Hakkında kampanya başlatılmış.

https://www.change.org/p/...5%9Fit-k%C3%BClter-nerede
(bkz: metin göktepe)
Kanalizasyon dan cudi ye kaçmış deniyor. Ölmüş olması dileğiyle.
Devlet tarafından gözaltına alınan dbp şırnak il yöneticisi Hurşit Külterden 27 mayıstan beri haber alınamıyor.
Görgü tanıkları ve ailesi hurşit külter'in gözaltına alındığını söylerken devlet yetkilileri bu durumu inkar ediyor.

hurşit külter nerede?
(bkz: anasının amında)
Güzel bir başlık. Sahi, Hurşit Külter nerede?
görsel
görsel

79 gündür haber alınamayan kişi. Her kim olursa olsun bir kişinin devlet elindeyken kaybolması kabul edilmemelidir.
Sikime takmadığım kişi.
Sosyalistlerin memlekette duyar kasıp, mağdur ayağına yatıp, tehditler savurabilmesi için, kendini gizlemiş, annesine bile haber vermemiş, DBP'nin şırnak il yöneticisi. Kendisi şu an Kerkük'tedir. Kerkük'e nasıl geldiğine dair güzel bir hikaye uydurmuştur:

https://www.evrensel.net/...ter-kerkukte-ortaya-cikti

"Kendisi için mücadele eden halka, ulusal ve uluslararası tüm kurum ve kuruluşlara teşekkürlerini sunarak, “ başta Cumartesi annelerine, barış annelerine ve benim akıbetimin ortaya çıkarılması için mücadele eden tüm ulusal ve uluslararası kuruluşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Eğer ben bugün yaşıyorsam kesinlikle benim için mücadele edenlerin sayesindedir” dedi."

Ama Hurşit efendinin anlattıklarına göre, bu bahsi geçen sivil toplum örgütlerinin ve kuruluşların pek bir etkisi olmamış. Sonuçta kendisi kaçtığını iddia etmedi mi?
kürtçü gerizekalıların göte geldiği bir başka durum.

Hurşit nerede hurşit nerede diye götünüzü yırtıyordunuz bak çıktı ortaya propoganda köpeğiniz ortaya.

Hayatınız yalan dolan.
Muhtemelen tipi fredi merküriye benzediği için top la bu aids olabilir bunda diye polisler kovalamıştır bunu binadan yoksa nereye kaçıcak kendi.
hurşit külter denen terörist yaşıyormuş yok özel harekatın elinden filan kaçmış atma ziya atma denecek olay. yaşamasına üzüldüm ırak' ta pkkya katılmış inşallah tez zamanda patlatırlar teröristi.
an itibariyle kerkük'te olduğu anlasildi.
yaşamasına sevindiğini söyleyenler, en fazla yaşamasına üzülenlerdir. Zira kendisinden yeni bir put yaratamadılar.
dağa çıkmış pkk'lı.

horşot koltor norodo, diyen cihangir ergenlerinin götünü patlatmak için dağda çalışmalarda bulunuyormuş.
Hani la devlet öldürmüştü?
Chp li bazı vekiller, hdpliler, sözde insan hakları örgütleri, ve bazı sivil toplum örgütlerinin yana yakıla aradığı adam.

Adam pkk kampında çıktı kimsede özür dilemiyor kafanızı siktik diye.
pembe götlü hümanist pıtırcıkların ve tatlı su solcularının bir dönem "neredee noredeee" diye kafamızı ağrıttığı, hayal ve idealleri için ırakta direniş mücadelesi (!) verdiği öğrenilen dağ kampı kadrolu terörist pardon özgürlük savaşçısı.
sonunun kırmızı yularlı kız gibi olması dileğiyle.
ayrıca da küçücük çoluk çocuğunun eline "nerede" pankartı tutuşturup masumiyetini istismar edenlerden de apayrı bir tiksiniyorum.