bugün

entry'ler (967)

idamın asla gelmeyecek olması

batı kanunlarıyla yönetildiğimizden asla idam gelmeyecektir, doğru.

evlilik öncesi yapılması gerekenler

evlilikten vazgeçmek.

westworld

abartıldığı kadar iyi değil. tek yaptıkları şey eski olayları seyirciye belli etmeden yeni yaşanıyormuş gibi göstermek böylece bir şaşkınlık ve mantık karmaşası yaşatıyorlar. çok büyük bir akıl oyunu yok yada oha be robotlara bak nasıl düşünüyorlar dedirten bir olayda yok. bilim kurgudan çok mantıksal kurgu filmi. fakat çekim kalitesi olarak gerçekten sinema filmi izliyormuş havasını yaşıyorsun.

chpnin seçim bildirgesi

sayın nihat genç'in bu bildirgeyi pkk yazsa ancak bu kadar olurdu diyerek tepki gösterdiği chpnin 2018 cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri bildirgesidir.

https://odatv.com/chp-aci...ra-doymuyor-27051837.html

bildirgede çözüm sürecinin tekrar başlatılması ve fetö, pkk vb terör örgütleriyle mücadeleden bahsedilmemesine tepki göstermiş.

malatyalıların ortak özelliği

elazığlılardan nefret etmeleri.

muharrem ince ye güvenen kitle

götüne tekmeyi yemeye hazır kitledir.

kemal kılıçdaroğlu

hayatının siyasi hamlesini yapıp koltuğunu en az 5 yıl daha garantilemiş bilge lider. muharrem ince ve tüm çevresinin milletvekilliği adaylığını elinden aldı. partiyi kendi tekeline aldı. kendi yerinide mecliste en ön sıradan hazırladı. seçimler ikinci tura kalsa bile muharrem ince'nin seçimden çekilmesini isteyecek. 2.turda aday meral akşener bundan emin olabilirsiniz.

birbirine orospu çocuğu diye hitap eden arkadaşlar

birbirlerini çok iyi tanıyorlardır.

inna

lütfen türkçe şarkı söyleme.

savunacak bir şey kalmayınca çirkefleşen chp li

görsel

Bakınız şekil 1.a

muharrem ince nin uranyum izotoplarını bilmemesi

burada asıl olay kendini cumhurbaşkanı erdoğan'dan üstün görmek için ona atıfta bulunarak uranyum izotoplarından bahsetmesi ve onları yanlış söylemesidir. kendini her zaman üstün gören bu zihniyet aslında ne kadar büyük bir cehalet içerisinde olduğunu bu tür hareketleriyle kanıtlıyor.
insanlık hali karıştırabilir demeden önce bunu neden söylediğinide bilin. o programda nükleer enerji ve uranyumla ilgili konuşurken sayın erdoğan bilmez ben uranyum izotoplarını çok iyi bilirim dedikten sonra izotopları sayıyor.

muharrem incenin korumasının yaptığı terbiyesizlik

asla böyle bir şey olamaz hepsi provakasyon. sayın liderimiz halkın adamı fizik öğretmeni muharrem ince bey efendi hazretleri aslında orada kuantum fiziğinin kütle çekimini anlatmaya çalışıyor dinleyenlere.

bakınız bir fizik öğretmeni olarak

lisedeki fizik hocamda cumhurbaşkanlığına aday olmak istiyor, kadın odtü fizik bölümünü birincilikle bitirdim benim ne eksiğim var diyor. haklı bir beyan yapması gereken tek şey izotop demek sonra salyaları akan bir kitle tarafından el üstünde tutulabilir. izotop konusunda muharrem ince'den daha bilgili olduğuna eminim. (bkz: muharrem ince nin uranyum izotoplarını bilmemesi)

muharrem ince nin uranyum izotoplarını bilmemesi

fizik öğretmeni adamı nobel fizik ödülü almış biri gibi pazarlıyorlar gerçekten pes...

muharrem ince nin uranyum izotoplarını bilmemesi

bir televizyon programında uranyum izotopları diye uranyumun proton sayısını söyledi ve bu adamı hunharca alkışladılar. tabi destekleyen kitle cahil olunca yanlış bilgi verdiğini bile farkedemedi. fizik öğretmeni be bu adam daha uranyum izotoplarıyla uranyumun proton sayısını birbirinden ayıramıyor. uranyumun 92 uranyumun proton sayısıdır 95 ise uranyum değil ve farklı bir element olan amerikyumdur. uranyumun 232, 233, 234, 235, 236, 238 izotoplarına sahiptir.

sözlükte birini polise şikayet etmek

daha önce bir kere yapmıştım. polis facebooktan sözlükteki şahsın nickini aratıp bulmaya çalıştı. ondan sonra tekrar denememeye karar verdim.

doların yükselişi

hızlı yükseliyor mübarek.

chp türkiye cumhuriyetinden üstündür

chp'nin genel başkanı olmasına layık görülmeyen muharrem ince'nin, türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı adayı gösterilmesi bunun en büyük kanıtıdır. muharrem gel bakalım buraya...

chpli vekilin telefon faturası

hayatınız boyunca çalışsanız kazanamayacağınız bir miktar olabilir. fakat ne önemi var akepeliler yapmadı onlar yapsaydı laf ederdik.

gezi parki direniscisi

(bkz: terörist) diye adlandırılır.