bugün

entry'ler (7032)

ırkçı yazarlar

Ben de bu kategorideyim.

alocular

Bulgaristan çingenelerinin büyük bir bölümü türkçe konuşur, genellikle dini imanı para olan insanlardır, her türlü yalan dolan cingözlük bunlarda olduğu için, saf ama azmış türk erkeklerini bu şekilde katakulliye getirip onlara madik atmaktadırlar.

allah ın ay tanrısı al ilah olduğu iddiası

Allah ay tanrısı değildir, zira Allah diğer sami dillerinde de geçerliliği olan bir kelimedir. Süryanicesi Aloha veya Alaha, ibranicesi de aynı şekilde Alohim veya Elohim'dir. Yani bunu iddia edenler bir tarafından uydurup islamiyet'e çamur atma çabasındadır. Ama nafiledir.

pisuvarda köşeye gidenler küçük pipilidir

Doğrudur.
görsel

türkiye ekonomik savaşta elimize verdi

Eline verdiğimiz doğru olmasa da, anlaşılan Türkiye'nin yaptırımları biraz canlarını sıkmış. şimdi kendi ekonomik yaptırımlarını ulusal güvenlik adı altında satmaya çalışıyorlar, ama yine de papazı istiyorlar. Yani ekonomik yapırım yok, öyle mi? Yoksa ne akılla sen papazı istiyorsun? Bırakın çürüsün kodumun papazı.
abd'liler biraz dürüstlük öğrendikten sonra uzaktan koklatırsın.

klasik müzik

klasik müzik aslında sadece avrupa klasik müziğinden ibaret değildir.
çin klasik müziği, hint klasik müziği, türk klasik müziği ve benzerleri mevcuttur.

nerelisin deyince bölgesini söyleyen insan

ben de genellikle bölge kullanırım. iç anadoluluyum derim.

en iyi kürtçe şarkılar

benim oda arkadaşımın dinlediği bir tane vardı, adamın aklına fena takılıyor. amma ne yazık ki adını hatırlamıyorum.

en iyi kürtçe şarkılar

benim oda arkadaşımın dinlediği bir tane vardı, adamın aklına fena takılıyor. amma ne yazık ki adını hatırlamıyorum.

izmirlilerin pek türklere benzememe nedeni

böyle bir şeye tanık olmadım desem? izmir'in iç kesimleri için bile bu doğru değildir, ki ben ne izmir, ne de izmirlilerden pek haz eden biri değilimdir.

mcdonald s ta ilişkiye giren çift

pek bir ilişki göremedim, iki el dayamış. Ekşici ergenler tabii bunu ilişki zannediyorlar. Bunun hakikisi var lezli mezi.

abd mallarına boykot

Yapılır birader. Ama bu durumda biz her halükarda ABD'den daha fazla zarar görürüz. Boykotların maksadı, karşı taraftakine, kendimizden daha fazla zarar vermektir.

a haber

Dolar bozduran vatandaşı çekip ATV'ye twitter üzerinden paylaştıran kanal. Küfür yiyor, hakaret yiyor, kendisi ile dalga geçiliyor, ama hala çizgisinden sapmıyor. Helal olsun!

donald trump

Donald Trump'ın son yaptırımları, Türkiye'nin ekonomik durumu düzgün olsaydı pek işe yaramazdı.
yaramasının tek sebebi, Türkiye'de ekonominin kötüye gitmesi, ve elbette, trump'ın bundan haberi olmaması da mümkün değil. işini biliyor adam.
Çelik ve aluminyum konusunda yaptığı yaptırımların ise abd yasasına uygun yapılmadığı bilinmekte, bu açıdan sevgili cumhurbaşkanımız ile çok ortak yönleri var zaten. birbirlerini hak ediyorlar.

helen milleti zekidir helen milleti caliskandir

yunan katildir palikarya zalim.

barbara palvin

manken olan.

amerika türkiye ye muhtaç yaptırım uygulayamaz

Valla bu dünyada herkes birbirne muhtaç kardeşim. elbette abd'nin yaptırımlarının da bir sınırı olacaktır. Bizi sikip atarak eline bir şey geçmeyeceği için böyle iran'a yaptığı yaptırımları elbette uygulamaz, uygulayamaz, amma velakin bizi zora sokabilir, çünkü memleket zaten ekonomik anlamda zayıf. üflemesine bakıyor adamların.

iran a yaptırıma üzülüp türkiye ye sevinen dızo

irana yaptırıma ne üzüleceğim birader, dibimde böyle bir iran istemiyorum ben.

yapısal reformlar

Neymiş bu yapısal reformlar?
Martılar...martılar...

apo ile rahibin asılması gerekliligi

abicim kazanmaya yönelik bir şeyler yapmak varken, mesela memlekette tasarrufu arttırmak, sikik projelerden vaz geçip, adam akıllı yerlere yatırım yapmak, yatırımcının memlekete olan güvenini tazelemek gibi, niye rahip asınca memlekette bir şeyin olacağına kanaat getirdin onu anlayamadım sadece.