bugün

entry'ler (814)

pilli bebek

Bazı zamanlar sonsuza dek dinleyebileceğimi düşündüğüm efsanevi müzik gurubu.

cm0304 icin en iyi kadro

Bence asagidaki gibidir.

1. Volkan Ünlü
2. Cafu
3. Jose julian de la cuesta
4. Lucio
5. Juan
6. Vieria
7. Zidane
8. Morten gamst Pedersen
9. Pisculishi
10. Toledo
11. Anatoli Todorov

fatih terim

Adam bu aksam resmen resmi bir macta taktik antreman yapti. Saygilar ustat.

ali yavuz kol

Kupa maçında skor dahil oynanan futbol hiç bir şey Galatasaray taraftarini memnun etmedi. Ancak Ali Yavuz oynadigi futbolla herkesi bir nebze olsun heyecanlandirdi. Eski tip düşük sayzlı bir hareketli forvet imaji cizdi. Aklimiza saviola geldi, bir tik daha ileri gidersek inzaghi geldi. Bitiriciligini 15,16 civarina getirebilirse gelecegi cok parlak. Beklentideyiz.

championship manager 03 04 oynamış efsanevi nesil

iki gün önce bir yerlerden bulup buluşturup edinerek yeniden başladım. Temur altunhan'ın teknl başına 5 gol attığı fenerbahçe derbisiyle gülümsetti.

barbara kean

Gotham adlı dizide james gordon'ın ilk sevgilisidir. Çizgi romanlarda yeri var mı bilmem, pek hakim değilim. Ama dizide beğendiğim bir karakterdir kendisi. Zamanla farklı yollara başvurmuş, tam bir sevilen kötü karakter olmuştur.

yolum seninle

Sevmek zamanı filminin görüntülerini de arkasına alınca. O giriş müziği ile birlikte. Anlatamam.

bruce wayne

Komiser james gordon'dan ilham alan super kahraman.ayni zamanda wayne vakfi yonetim kurulu baskani.

neşet ertaş gay miydi sorunsalı

Nesimiye ait bir turkuyu seslendirerek.gonlumuzde taht kurmus sanatciya hakaret ettigini zannederek escinsellik uzerinden vurmaya calisan bir baslik. Ne basliklari kaldirdin sen moderator. Saygilar.

yeşilçam ın en güzel kadını

Çolpan ilhan. Kesinlikle cevabım bu.

gitmek isteyen futbolcu tavirlari

Son iki mac kala direk kirmizi kart gorebilir mesela.zam ister ya da.ya da vs vs.

başlık açmaya üşenmek

Zaten tutmaz deyip vazgecmek. Arti onsekiz icerikli baslik acmak icin usenmemek.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Hasret gültekin.dağlar atamadım sevdamı.

esra ve berat albayrak a yapılan çirkin saldırı

Son dönemde kadın üzerinden erkeğe hakaret etmek moda olmuş. Başak demirtaşı, Esra hanımı görse önünü ilikleyip kacacak yer arayacak olan bu asalak sürüsü klavye başında sapkın dusuncelerini igrencliklerini saliyor. Umarim söylemlerinin bedelini öderler.

you will walk alone

Bunu okuyunca gülüyorum.

aliece vs ugurkarakullukcu vs emre ozcan

Aslinda kiyaslamak dogru degil, bende futbol yorumculugu konusunda turkiyenin ilk ucu. ustat bunlar.

emre özcan

Son dönemlerde bayıla bayıla izlediğim futbola farklı yerden bakan. Aynı benim gibi tam bir manager delisi. Parma hayranı birey.

(bkz: aliecevsugurkarakullukcuvsemreozcan)

cm0102 de taktiği oturtamamak

ingiltere division two da bulunan takımı alıp başarıdan başarıya koşmak için hedeflenen yolda alınan başarısızlıklardan sonra ortaya çıkan önerme. bir Notts Co efsanesi yaratıp burada efsane efsane anlatmak istemiştim. ancak olmuyor işte. ilk olarak 4 1 2 2 1 taktiği ile her şey yolunda gidecek sanmıştım. ancak 24 takımın bulunduğu son 3 takımın düştüğü ligde 21. sırayı alarak son anda ligde kalmış. aha kovuluyorum derken kovulmamış olarak mutlu mesut büyük bir konsantrasyonla bir sonraki sezona başladım. transferler falan derken. van trophy ya da başka bir şeydi tuhaf ne işe yaradığını anlamadığım bir kupa kazandım. ve o sezon ligi altıncı bitirip playoff a kalıp division one a doğru yol aldım. artık championship teydim. aklıma çok parlak bir fikir geldi. beş büyük ligteki ne kadar büyük takım varsa tek tek inceledim sözleşmesi biten kiralık olarak ayarlanan ne kadar topçu baktım. ve aldım evet gresko, luzhny gibi vatandaşlar atladı geldi. ama ne olduma tabi ki work permittt!!! sakinliğimi korudum ve yola çıktım. neyse çok uzattım. hangi taktiği denersem deneyim olmuyor. bu sezon su anda tam olarak 11 şu şekilde: isaksson, mike duff, paul mayo, allen(regen), bogarde, kennedy bakircioglu, mark kerr, kim kallström, barsom, to madeira, tsigalko... ibrahimovic van persie falan yedek ha. ahali sözlükçüler cm sevdalıları size diom. iodine fc midir nedironun dışında var mı manuel ayarlanabilecek bir taktik. hazır taktik sevmıom. ama dışardan gelen fikirlere artık açığım. bu takım başarıya hazır.

anın görüntüsü

görsel
Premier lig olsun bizim olsun.

ben niye mutsuzum lan sözlük

intihar günah.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.