1. 1.
  cnbc-e nin sofistike pornosu.. gayet basarılı..
  55 -5 ... femaleotis
 2. 2.
  yeni sezon bölümleri eylülde verilecek olan dizi.*
  2 ... yalancinin mumu
 3. 3.
  Verdiği mesajlarla sandalyeye yapıştıran, modern dünya değerlerini alıp popüler kültürün suratına çarpan çok ama çok başarılı dizi.
  14 ... double cross
 4. 4.
  kriscın troy'a "büyüksün" dediğimiz amerikan dizisi
  2 -1 ... komandost
 5. 5.
  eylül ayı'nda yeniden başlaması muhtemel süper dizi. seyreden insanın hayata bakışını değiştiren, seyrettikçe merak uyandıran ve 3. sezonun son bölümü abd'de reyting rekoru kıran görsel çalışma... christian troy'un başarılarıyla coştuk, sean mcnamara'nın efendiliğine hayran kaldık, julıa mcnamara'nın şirretliğinden bezdik, ava'nın erkek olduğunu öğrenince ağzımız açık kaldık...
  7 -1 ... ferrole
 6. 6.
  "tell me what you don't like about yourself?" sorusuyla seyircileri kafalarindan tutup beton zemine sertce carpan yapim. cnbc e ekranlarindan takip edilebiliyor pek tabi ki.
  4 ... philemon
 7. 7.
  (bkz: christian troy)
  1 ... muslumgurses
 8. 8.
  Türkiyede neredeyse 30 dakikasının kesildiği Amerika da 16 yaşından küçüklere yasaklanan enfes dizi
  5 -1 ... muslumgurses
 9. 9.
  Her bölüm süper şarkılar çalan ve ameliyat sahneleriyle beni benden alan dizi.HEr bölüm hertürlü garip olaylarla karşılaşacağımızı bilsek de her bölüm illa ki oha dediğimiz bir sahne bulunur.Ayrıca şu Carverın kim olduğunu çok merak ediyorum ama bir türlü de spoilerlara bakmıyorum ki büyüsü kaçmasın.
  3 ... commodore64
 10. 10.
  öyle güzel bir kadının erkek olduğunu yutturmaya çalışması sebebiyle esefle kınadığım dizidir.kadının adının ava,eva yani havva olması da ilginçtir...
  3 -1 ... karga