1. 1.
    öğrenciler için gibi görünen bir forum.
    1 -1 ... pgsg
  2. 2.
    üye olmak için çift taraflı onay prosedürü işleten site.

üye olduktan sonraysa hiçbir kategorideki başlıkları görüntüleyemiyoruz. sözlükteki çaylaklık kurumunun daha bir katı hali mevcut.
    2 ... onurude
  3. 3.
    (bkz: hoccam)*
    ... cutcut
  4. 4.
    muhtemelen cumhur onat'ın ellerinden çıkmış olan site..
    ... fatal
  5. 5.
    birçok sözlüğe reklam vermeye çalışıp kabul ettiremeyen abazan bir çöpçatan sitesi. çakma facebook. dar kafalı moderatörler. yazık. bu siteye üye olanlara da yazık.
    3 -2 ... tocarg
  6. 6.
    odtü'lü öğrencilerin istilası altındadır. msn den değil de hocam.com dan mesajlaşmaktadırlar.
    1 -1 ... pgsg
  7. 7.
    hoccam com'un halka arz edilmiş halidir. odtü tekelinden çıkıp türkiye üniversitelerine hitap etmektedir. ne kadar gereklidir bilinmez ama yerli facebook olarak da adlandırılmaktadır.
    1 ... cerberus67
  8. 8.
    ilk girdiğimde siteye odtülü çoğunluğu ile afallamıştım. sonra öğrendim ki kuruluş * aşamasında yalnız odtülü öğrenciler arasında kullanılmak için dizayn edilmiş.

sitede incelediğiniz profil direk karşı tarafa ispiyonlanıyo. adeta dışarda gördüğünüz güzelleri kesmek gibi.

sitenin farkı üniversitelerine göre sınıflandırmasımıdır üyelerini yoksa üye olurken ciddi* duruşumudur anlamadım. hayır sosyomattan ne farkı var?
    ... mortesan
  9. 9.
    an itibariyle ulu'daki hocam entryleriyle ilgili bir başlık açılmış olup ulu'ya ayar verilmeye çalışılmaktadır.
    1 -1 ... dennis
  10. 10.
    birbirinden rezil bi sürü adamın barındığı bir site. ben de üyesiyim bir yandan. bazen işe yarayabilen bir site.
    2 -2 ... rejected